Skip to content Skip to footer

Tchibo ile hem şık hem rahat bir yaz stili

Yazın gelişiyle güzel havalardan ilham alan Tchibo, yeni temasında mevsimin vazgeçilmez parçalarını derleyerek rahatlık ve şıklığı buluşturuyor.

Her hafta yenilenen temalarıyla birbirinden fonksiyonel ve şık ürünleri bir araya getirerek müşterilerine farklı alternatifler sunan Tchibo; “Şık ve Rahat Yaz Stilleri” ve “Banyonuzu Güzelleştirin” temalarını Tchibo severlerin beğenisine sunuyor.

Yaz stilinizi Tchibo’yla yaratın

%100 ketenden üretilen gömlek, hava alan yapısıyla yaz aylarının kurtarıcısı olarak dikkat çekiyor. Her tarzın tamamlayıcı parçası olmaya aday palazzo pantolon ve sürdürülebilir jersey elbise, şıklığınızı konforunuzdan ödün vermeden sergilemenizi sağlayacak. Hem sadelik hem göz alıcılığın simgesi mavi taşlarıyla temanın yıldız parçalarından yüzük ve küpe, her kombine benzersiz bir dokunuş getiriyor. Birbirini tamamlayan renkler ve desenlerin buluştuğu pijama takımı, hem yumuşak hem cilt dostu sütyen ve slip külot, şıklık ve rahatlığı bir arada sunuyor.

Tchibo’dan banyonuza sürdürülebilir bir dokunuş

Makyaj yaparken doğal ve gölgesiz aydınlatma sunan LED makyaj aynası, dokunmatik fonksiyonuyla parlaklığı rahatça ayarlamanızı sağlıyor. Günlük makyajı çıkarmak için ideal makyaj temizleme havlusu, standart makyaj temizleme pamuklarına sürdürülebilir bir alternatif. Tüp sıkıcı, diş macunu, krem veya merhem gibi ürünleri sonuna kadar kullanmanızı sağlayarak israfın önüne geçiyor. Yüksek kaliteli pamuktan olduğu için oldukça yumuşak ve yıkamaya dirençli el ve banyo havlusu da doğayı koruyan sürdürülebilir tarım sonucu üretilen Tchibo ürünlerinden. Yazı en güzel yansıtan deniz kabuğu motifleriyle tasarlanmış duş paspası ise pamuklu iplik kalitesiyle son derece dayanıklı.