Skip to content Skip to footer

Tchibo ile mutfakta yılbaşı şöleni

Tchibo, “Mutfakta Yılbaşı Şöleni” temasıyla lezzetli yeni yıl sofraları hazırlamanıza yardımcı olacak pratik ürünlerini bir araya getirdi. Döneme özel hazırlanan tema; sofra takımlarından pratik pişirme yardımcılarına kadar geniş bir yelpaze sunarak farklı ihtiyaçlara hitap ediyor.

Her yeni yılı yeni bir keşifle karşılayan Tchibo hem göze hem de damağa hitap eden bir sofra hazırlamanızda yardımcı olacak ürünlerini derlediği “Mutfakta Yılbaşı Şöleni” ve sevdiklerinize armağan etmeniz için birbirinden güzel önerilerin yer aldığı “Mutlu Eden Hediyeler” temalarıyla yeni yıl heyecanınıza katılıyor.

Yag Sicrama Koruyucu 2 min

Keyifli ve leziz bir yılbaşı sofrası

Yerden tasarruf için katlanabilir tasarıma sahip yağ sıçrama koruyucu, pişirme matı ve nihale gibi farklı işlevlerde kullanılabiliyor. Muskat rendesi, paslanmaz çelikten keskin bıçakları sayesinde rendeleme işlemini hızlı ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacak. Ölçme kaşığı seti, farklı boyutlarıyla yemek tariflerinizin çeşitli malzemelerini kolayca ölçmek için tam da aradığınız ürün. Kompakt tasarımıyla fazla yer kaplamayan iki kişilik raclette ızgara; tava ve spatula için saklama çekmecesi, sıcaklığı izole eden yapışmaz yüzeyli tavaları ve çıkartılabildiği için rahatça temizlenen ızgarasıyla temanın dikkat çeken parçalarından biri. En ideal pişme değerini elde etmenizi sağlayacak kızartma termometresi, özellikle tarifi hassas olan yemekler için oldukça elverişli. Altın metal kase de yeni yıl ışıltısını sofranıza getirecek.

Kisisel Bakim Cantasi 1 min

En özel yılbaşı hediyeleri Tchibo’da

Sürdürülebilir malzemelerden tasarlanan bakım çantası, çeşitli bölmeleriyle farklı boyutlardaki eşyalarınızı pratik bir şekilde taşımanıza yardımcı olacak. Elektronik davul ve piyano ile yılbaşı gecesi sevdiklerinizle eşsiz anlar biriktirirken keyif dolu dinletilere imza atabilirsiniz. Örgü köpek kazağı, küçük dostunuzu sıcacık tutarken soğuk ve rüzgârdan koruyacak. Klasik bir şıklığı olan fermuarlı tişört ise her kombininize uyum sağlayan bir ürün. Burun ve kulak kılı kesici de daha etkili ve güvenli bir kişisel bakım rutini için kompakt yardımcınız olacak.