Skip to content Skip to footer

Tchibo ile yeni yıla ışıltılı bir başlangıç

Her yeni yılı yeni bir keşifle karşılayan Tchibo, döneme özel hazırladığı teması “Yeni Yıla Işıltılı Bir Başlangıç” ile geri sayıma hazır.

Her hafta yenilenen temalarıyla birbirinden farklı ve şık ürünler sunan Tchibo, “Yeni Yıla Işıltılı Bir Başlangıç” temasıyla senenin en güzel zamanında size eşlik edecek. Zengin içerikli tema; evinizi ışıl ışıl aydınlatacak birbirinden farklı tasarımlarıyla dikkat çeken LED ışıklardan kahvenizi keyifle yudumlayacağınız yılbaşı temalı kupalara kadar her zevke uygun birçok ürün bulunduruyor.

Yeni yıl ışıltısı her yerde

Farklı kullanım opsiyonları ve yarattıkları büyülü atmosferle LED ışıklar, yılbaşı dekorasyonunun vazgeçilmezlerinden olacak. İstediğiniz yere sabitleyebileceğiniz LED ışık perdesi, mum ışığının yarattığı loş atmosferi yakalamakla birlikte kırmızı ve yeşil renk seçenekleri olan LED mum, zaman fonksiyonlu LED geyik ile evinizin her köşesini yeni yıl ışıltısı saracak. Işıldayan yıldızlarıyla göz alıcı LED süsleme ışıkları ile yılbaşı ağacınızı süsleyebilir, şık ve modern tasarımıyla dikkat çeken dekoratif çam ağacını evinizin her yerinde kullanabilirsiniz.

Yeni yılın olmazsa olmazı; yılbaşı kurabiyeleri

Tchibo’nun kurabiye pişirme aletleriyle yılbaşı lezzetlerini evinizde hazırlayın. Kar tanesi şekilli kurabiye kalıbıyla birlikte gelen hamur spatulası, çeşitli motifleriyle kurabiyelerinize doyasıya şekil vermenizde yardımcı olacak çok işlevli kurabiye aleti ve linzer kurabiye kalıbı, pişirme kağıdı yerine tekrar tekrar kullanabileceğiniz yapışmaz yüzeyli pişirme altlığı sayesinde kurabiye yapmak hiç olmadığı kadar eğlenceli ve pratik hale gelecek. Yeni yılı en güzel yansıtan motiflerle tasarlanmış tatlı tabağı ile yılbaşı kurabiyelerinizi sevdiklerinize servis edebilirsiniz. Kupanıza koyduğunuz sıcacık Tchibo kahvenizle de bu keyfi ikiye katlayabilirsiniz.

Ürünlerin kodları ve fiyatları

665926            LED Yıldızlı Işık Perdesi
666312            2 Adet LED Gerçek Mum, Kırmızı
666315            4 Adet LED Gerçek Mum, Koyu Yeşil
666311            LED Çam Desenli Mum
668345            LED Ahşap Geyik
666336            LED Yıldızlı Mikro Süsleme Işıkları
398721            Dekoratif Çam Ağacı, Büyük
665522            Silikon Hamur Spatulası ve Kurabiye Kalıbı
665520            Çok İşlevli Kurabiye Aleti
665472            3 Adet Linzer Kurabiye Kalıbı
665473            Yeniden Kullanılabilir Pişirme Altlığı
665082            4 Adet Tatlı Tabağı
665081            Büyük Boy Kupa