Skip to content Skip to footer

Tchibo, İstanbul Yarı Maratonu’nda gençler için koştu

70 yılı aşan kahve uzmanlığı ile dünyanın önde gelen kahve üreticilerinden olan Tchibo, Avrupa’nın en iyi üç yarı maratonundan biri olan 18. İstanbul Yarı Maratonu’nda bu yıl da Resmi Tedarik Sponsoru olarak yerini aldı. Tchibo Türkiye Ekibi, maratonda Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) yararına, gençlerin toplumda güçlenmesi hedefiyle koştu.

N Kolay İstanbul Yarı Maratonu, 30 Nisan Pazar günü 18. kez koşuldu. 70 yıllık kahve uzmanlığı ile gerçek kahve lezzeti sunan, sürekli olarak yenilenen temalarıyla her ihtiyaca yanıt verirken spor kategorisinde sunduğu ürünleriyle de sporseverleri destekleyen Tchibo, maratonda Resmi Tedarik Sponsoru olarak yerini aldı.

Türkiye’de kahve kültürünün zenginleşmesi için yenilikçi konseptleri hayata geçiren Tchibo, ‘’En hızlı yarıda Tchibo yanında’’ diyerek, varış noktasındaki standında atılımcılara gerçek kahve keyfini deneyimletti. Maratonda, Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) yararına koşan Tchibo Türkiye ekibi, adımlarını depremden etkilenen gençlerin daha iyi şartlarda eğitim görmesi ve toplumun her alanında güçlendirilmesi için attı.

Tchibo, İstanbul Yarı Maratonu’nda gençler için koştu - Perakende.org