Skip to content Skip to footer

Tchibo, Ocak ayına lezzet katmaya hazır

Kahve uzmanı Tchibo, özlenen kış günlerinin en keyifli anlarına eşlik edecek Ocak ayı lezzetleri Ginger Winter Coffee, Meyveli Beyaz Kek ve Zeytin Ezmeli Peynirli Simit ile yeni yıla enfes bir başlangıç yapıyor.

70 yılı aşan kahve uzmanlığıyla Tchibo, mevsime özel tatlara göre dönemsel yenilediği menüsüyle kahveseverleri farklı lezzetlerle buluşturmaya devam ediyor. Hem göze hem de damağa hitap eden Ocak ayı lezzetleri Ginger Winter Coffee, Meyveli Beyaz Kek ve Zeytin Ezmeli Peynirli Simit ile Tchibo en keyifli anlarınıza keyif katacak.

Tam bir kış kahvesi “Ginger Winter Coffee”

Ocak ayı lezzeti Ginger Winter Coffee, tarçın aromasıyla birlikte bal ve zencefilin espresso ile enfes buluşmasından doğuyor. Reçetesi Tchibo tarafından özel geliştirilen “Tchibo Original” içeceklerinden Ginger Winter Coffee, üzerine koyulan çubuk tarçın süslemesi ve en üst kısmında özel olarak hazırlanan kremasıyla servis ediliyor.

Tchibo’dan hem yeni hem klasik lezzetler

Beyaz kek hamurundan yapılan Meyveli Beyaz Kek, içinde bulunan yaban mersini, çilek parçacıkları ve limonun uyumuyla bambaşka bir lezzet deneyimi sunuyor. Klasik keklerden ayrı olan, damaklara alışılagelmemiş, farklı bir tat getiren Meyveli Beyaz Kek, yumuşak dokusu ve leziz kreması ile aradığınız hafif lezzeti sunuyor. Benzersiz Türk kahvaltısının en özel üyesi simidin ise beyaz peynir ve zeytin ezmesi ile dengeli buluşması Zeytin Ezmeli Peynirli Simit, güne başlamak için harika bir seçim.

Tchibo’nun Ocak ayı lezzetleri, kış günlerinin en keyifli anlarına bir eşlikçi arayanları tüm Tchibo mağazalarında bekliyor.