Skip to content Skip to footer

Tchibo, şimdi de Yalı Bostancı’da

Mağazacılık ve kahve alanındaki yatırımlarını artırarak büyümesine devam eden Tchibo, yeni mağazasını Yalı Bostancı’da açtı. Anadolu yakasının sevilen rotaları Bağdat Caddesi ve Sahil Yolu’nun buluşma noktasında konumlanan yeni Tchibo mağazası; hem gerçek kahve deneyimi hem de sürekli yenilenen temalarıyla keyifli alışverişin adresi olmaya hazır.

70 yılı aşan kahve uzmanlığı ve özgün iş modeliyle sektörde fark yaratan Tchibo, mağaza ve kahve odaklı yatırımlarıyla Türkiye’de büyümeye devam ediyor. Tchibo, İstanbul’daki yeni mağazasını geniş ulaşım ağı sayesinde şehrin merkezinde bulunan Yalı Bostancı’da açtı. Benzersiz kahve keyfini merkezine alan şık ve konforlu dekorasyonuyla yeni Tchibo mağazası; kahve tutkunlarını gerçek kahve lezzetiyle buluştururken spor, seyahat, ev ve yaşam gibi sürekli yenilenen temalarındaki geniş ürün yelpazesiyle her Tchibo severin her ihtiyacı için hizmet verecek.

Tchibo Yali Bostanci Magaza 3

“Müşterilerimize gerçek kahve ve keyifli alışveriş tecrübesi sunmayı sürdüreceğiz”

Tchibo Türkiye Genel Müdürü Hasan Ulutürk, Tchibo’nun Yalı Bostancı yatırımına ilişkin “17 senedir özgün iş modelimizle Türkiye’de çok beğeniliyoruz, talep görüyoruz. İş modelimizin temelindeki 70 yılı aşan kahve uzmanlığımız, her hafta yenilenen temalarımız ve mağazalarımızdaki lezzetli yiyecek ve içeceklerden oluşan kafe alanımızla sektörde fark yaratıyoruz. Tüketicilerimizin olduğu her yerde bulunmak amacımız doğrultusunda; hem eşsiz ulaşım ağı hem de İstanbul’un en sevilen rotalarının buluştuğu bir noktada olan Yalı Bostancı mağazamızda tüketicilerimizle buluştuğumuz için çok mutluyuz. Her zaman olduğu gibi mağaza ve kahve alanındaki yatırımlarımızı artırarak büyümeyi ve müşterilerimize gerçek kahve, keyifli alışveriş tecrübesi sunmayı sürdüreceğiz.” dedi.

Tchibo Yali Bostanci Magaza 1