Skip to content Skip to footer

Tchibo yönetim ekibi sahada

Tchibo, Genel Müdür ve Direktörlerden oluşan Yönetim Ekibi’nin, mağaza ekiplerinin günlük işlerini devraldığı “Yönetim Ekibi Sahada” (YES) uygulamasının son çalışmasını İstanbul Kozzy AVM Mağazası’nda gerçekleştirdi.  Bu uygulamayla Tchibo; Yönetim Ekibi’nin mağazalardaki ekiplere verdiği desteği artırmayı, müşteriler ile daha yakın ve birebir iletişim halinde olmayı ve entegre kurum kültürünü desteklemeyi hedefliyor.

Özgün iş modeliyle sektörde fark yaratan Tchibo, çalışanlarının hem günlük hem de iş hayatına olumlu yönde katkı sağlamak için farklı ve fonksiyonel çalışmalar yürütmeyi sürdürüyor.

Tchibo, yönetim ekibinin mağazadaki ekiplerin iş rutinlerini devralarak tecrübe ettiği “Yönetim Ekibi Sahada (YES)” uygulamasını sürdürüyor. Dönemsel olarak düzenlenen uygulamanın amacı; yönetim ekibinin, sahayla entegre halde çalışarak iş modelinin temelindeki müşteriyle doğrudan iletişim halinde olmasını ve ekiplerini daha iyi anlamasını sağlamak.

Yarışmayı kazanan Tchibo Kozzy AVM ekibi bir günlüğüne beraber dinlenip eğlenerek günlük görevlerini Tchibo Türkiye Genel Müdürü ve Direktörlere devrettiler.

Yönetim Ekibi Sahada (YES) Kazananı Nasıl Seçildi?

Yönetim ekibinin çalışacağı mağaza, “Tchibo değerlerini en iyi şekilde yansıtan ve en başarılı olan mağazanın belirlendiği bir konsept parelelindeki yarışmaya dayanarak seçildi. Yarışmaya, dileyen Tchibo mağazaları,  ana konusu  Tchibo vizyonunu ve değerlerini hazırladıkları 2 dakikalık video ile katıldılar. Ana konuyu en iyi anlatan  mağaza ekibi, jüri ve Tchibo çalışanları tarafından oylanarak seçildi.

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel