Skip to content Skip to footer

Tchibo’dan Ankara’da yeni bir mağaza daha

Mağaza ve kahve alanındaki yatırımlarını artırma hedefiyle büyüme stratejisine devam eden Tchibo, Ankara’daki dokuzuncu mağazasını Kentpark AVM’de hizmete açtı. Çankaya’da konumlanan yeni Tchibo mağazası, hem keyifli bir kahve molası vermek isteyenlerin lezzet durağı hem de sürekli olarak yenilenen temalarıyla keyifli alışverişin adresi olmaya hazır.

70 yılı aşan kahve uzmanlığı ve özgün iş modeliyle sektörde fark yaratan Tchibo, mağaza ve kahve odaklı yatırımlarıyla Türkiye’deki büyümesini hız kesmeden sürdürüyor. Ankara’da büyük ilgi gören Tchibo, yoğun talep üzerine dokuzuncu mağazasını da Çankaya’da bulunan Kentpark AVM’de hizmete açtı. Tchibo, yeni mağazasında hem gerçek kahve lezzeti deneyimi sunuyor hem de spor, seyahat, ev ve yaşam gibi sürekli yenilenen temalarındaki geniş ürün gamıyla farklı tarzlara ve ihtiyaçlara cevap veriyor.

“Hedefimiz, mağaza ve kahve alanındaki yatırımlarımızla büyümeye devam etmek”

Tchibo’nun Ankara’daki yeni mağazası ile ilgili olarak Tchibo Türkiye Genel Müdürü Hasan Ulutürk, “17 yıl önce Türkiye’ye getirdiğimiz özgün perakendecilik anlayışımız çok beğenildi. Müşterilerimizi mağazalarımızda her hafta bambaşka bir tema ve tamamen yenilenmiş ürünlerimizle karşılıyoruz. Şu anda İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa gibi büyük şehirler başta olmak üzere 11 ilde yaklaşık 50 mağazamız ile hizmet veriyoruz. Ankaralılar tarafından gördüğümüz yoğun ilgiye yepyeni bir mağazayla yanıt verdik. Hedefimiz, son dönemlerde olduğu gibi 2023 yılında da mağaza ve kahve alanındaki yatırımlarımızı artırarak büyümeye devam etmek” dedi.