Skip to content Skip to footer

Tchibo’dan pratik mutfak trendleri

Sürdürülebilir ve yenilikçi bir vizyon ile hareket eden Tchibo, merkezine çevreye duyarlılık ve kullanışlılığı alan yeni temasıyla mutfakta geçirdiğiniz her dakikayı daha keyifli ve pratik hale getiriyor.

Tchibo, yaz boyunca açık hava aktivitelerine uygun ekipman, kıyafet ve mevsimi yansıtan kahve çeşitleri ile her türden ihtiyacı karşılayacak çeşitli alternatifler sunmaya devam ediyor. Tchibo’nun günümüzün ihtiyaç ve trendlerini göz önüne alarak hazırladığı yeni teması “Pratik Mutfak Trendleri”nde, sağlıklı saklama çözümlerinden açık hava keyfinin olmazsa olmazlarına zengin bir ürün listesi bulmak mümkün.

Mutfakta pratikliğin adresi Tchibo

2si 1 arada parmesan rendesi, paslanmaz çelikten rendeleme yüzeyi ve parmesanı uzun süre taze tutan ideal depolama alanı ile temanın önemli ürünlerinden. Kaymaz sapıyla dikkat çeken çok amaçlı bıçak, biftek parçalarını kolaylıkla kesmeniz için tırtıklı steak bıçağı, bulaşık makinesinde gönül rahatlığıyla yıkayabileceğiniz pizza ve yeşillik bıçağı gibi her amaç için doğru seçenekler bulunduran bıçak koleksiyonu; mutfaktaki işinizi kolaylaştırırken aynı zamanda size kendinizi bir şef gibi hissettirecek. İki yüzünü de kullanabileceğiniz kesme tahtası da malzemeleri düzgün ve kolay bir şekilde kesmek için en iyi yardımcınız. Pişirme kağıdına sürdürülebilir bir alternatif olarak tercih edebileceğiniz pişirme matı da ilave yağ kullanımı gerektirmiyor. Streç film veya alüminyum folyo yerine kullanabileceğiniz silikon kapağı ile yiyeceğinizi daha sürdürülebilir ve çevre dostu bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Katlanabilir tasarımıyla yerden tasarruf sağlayan saklama kabı ve içine konulan meyve veya sebzenin kurumasını önlerken kokusunu da muhafaza eden taze tutma küresi ise mutfağa düzen, pratiklik getirirken dekoratif bir görünüm sunuyor.

Açık havanın tadını doyasıya çıkarın

Sıcak yaz günlerinde içeceğinizi serin tutması için şişe soğutucu kılıfa güvenebilirsiniz. Kavanoz ve şişe açacağı, farklı boyutlarda kapaklar için kullanılabilen bir tasarıma sahipken duvara monte açacak ise outdoor kullanımı için ideal. Su geçirmez outdoor masa örtüsü ve nemli bezle kolayca temizlenebilen amerikan servisi ise masanızı korurken aynı zamanda şık bir dekorasyon oluşturmanıza yardımcı olacak. Zaman fonksiyonlu oluşu sayesinde istediğiniz yerde güzel bir ambiyans yakalamanızda etkili olacak LED ışık şeridi de açık hava keyfinin olmazsa olmazı.

Bazı ürünlerin kodları

660623            2 si 1 Arada Parmesan Rendesi
660617            Çok Amaçlı Bıçak
660818            Steak Bıçağı
661002            Pizza ve Yeşillik Bıçağı
660621            Kesme Tahtası
660490            Yeniden Kullanılabilir Pişirme Matı
660494            Taze Tutan Silikon Kapak
660350            Saklama Kabı
660358            Taze Tutma Küresi
661031            Şişe Soğutucu Kılıf
660356            Kavanoz ve Şişe Açacağı
660616            Duvara Monte Açacak
660996            Outdoor Masa Örtüsü
660998            Amerikan Servis
660819            Led Işık Şeridi