Skip to content Skip to footer

Tchibo’dan yaz günlerine ferahlık katacak lezzetler

Kahve uzmanı Tchibo, mevsimi yansıtan renkleri ve ferahlatıcı etkisiyle hem göze hem damağa hitap eden yaz menüsü ile sıcak havaları lezzetli bir molaya dönüştürüyor.

70 yıllık kahve uzmanlığı ile gerçek kahve lezzeti sunan Tchibo, mevsimi yansıtan yeni tatlarını ve modern dokunuşlarla taçlandırılmış klasik lezzetlerini harmanladığı yaz menüsüyle kahve severleri benzersiz bir keşfe davet ediyor.

Enfes, yoğun ve ferahlatıcı

Yazı yansıtan 3 farklı aroması ve kremamsı yumuşak içimli yapısıyla Creamy Frappe çeşitleri, espressonun yoğun aromasının yulaf sütüyle dengelendiği vegan Oat White Chocolate Frappe; soğuk kahve klasiği frappeye yeni bir boyut katan dolgun lezzetler.

Sıcak havalara serin bir mola

Mango ve limonata ikilisinin ferahlatıcı etkisine davet eden Crushed Mango Lemonade ve Orta Afrika çekirdeklerinin 16 saat boyunca demlenmesiyle elde edilen cold brew ile limonun birlikteliğinden doğan bir Tchibo klasiği Cold Brew Lemonade, mevsim meyvelerini vurgulayarak tek bir yudumda yaz esintisini damaklara taşıyor.

Yaza yakışan farklı lezzetler

Tchibo özel ürünü Espresso Ginger Ale, birbirine tezat tatlar espresso ve zencefilli gazozun uyumuyla serinletici bir içim deneyimi sunuyor. Irish Latte ise Irish kreması ile klasik İrlanda kahvesinden esinlenen farklı bir haz.

Mevsimin enerjisini ve canlılığını hem görüntüsüyle hem de tadıyla yansıtan lezzetlerle zenginleşen yaz menüsü; Tchibo mağazalarında kahve severleri bekliyor.

Tchibo’dan yaz günlerine ferahlık katacak lezzetler - Perakende.org