Skip to content Skip to footer

Tefal seramik tavalarla mutfakta doğaya saygı var

Tefal, çevreye duyarlı seramik kaplamalı tava serisi (RE)NEW ile hem sağlıklı yiyecekler yapmayı hem de dünyaya iyi bakmayı önemseyen kullanıcılara mükemmel bir çözüm sunuyor. Yüzde 100 geri dönüştürülmüş alüminyum gövdeli, Inoceram® Glide teknolojisi sayesinde yapışmaz seramik kaplamaya sahip. Tefal (RE)NEW serisi tüm set üstü ocaklarla uyumlu. Hızlı ısıtma ve eşit pişirme teknolojisine sahip Tefal seramik kaplamalı tavalar ile mutfağa sağlık, gezegene iyilik geliyor!

Dünyanın lider küçük ev aletleri üreticilerinden Tefal, seramik kaplamalı tava serisi (RE)NEW ile çevre üzerinde daha az etkiyle daha iyi pişirme imkânı sunuyor. Seramik serisinde, beş farklı ölçüdeki tava ve Tefal’in çok sevilen fonksiyonel Ingenio seti bulunuyor. Gelişmiş indüksiyon teknolojisi barındıran Thermo-Fusion™ tabanı sayesinde hızlı ısıtma ve eşit pişirme sonuçları sağlayan seramik ürünler tüm gazlı, elektrikli, seramik ve indüksiyonlu set üstü ocaklarla da uyumlu. Tefal (RE)NEW koleksiyonu Inoceram® Glide teknolojisi sayesinde yapışmaz seramik kaplama özelliğine sahip.

Dayanıklı yeni nesil yapışmaz seramik kaplama

Tefal seramik tavalar, iç yüzeyinde kullanılan seramik kaplama sayesinde sağlıklı pişirme için mükemmel bir seçenek sağlarken, geleneksel tavalara göre daha az yağ kullanımı gerektiriyor ve yapışmaz özelliğiyle kolay temizlik sağlıyor.
Pişirme şeklini değiştiren eko-tasarımlı seramik tavaların; 24 cm (1.129,90TL), 26 cm (1.179,90TL), 28 cm (1.219,90TL), 28 cm wok tava (1.229,90TL) ve 30 cm (1.269,90TL) olmak üzere beş alternatifi ve 11 parça Ingenio seti (7.069,90TL) bulunuyor.

Yüzde 100 geri dönüştürülmüş, yüzde 100 yenilikçi

Tefal (RE)NEW serisi, yüzde 100 geri dönüştürülmüş alüminyum gövdesiyle üretim sürecinde standart bir tavaya göre yüzde 75 daha az karbon salınımını mümkün kılıyor. Bunun ötesinde Tefal (RE)NEW’un eko-tasarımı, mutfaktaki pişirme deneyimini de dönüştürüyor.
Pişirmeye başlamak için ideal zamanı gösteren Thermo-signal teknolojisinin kullanıldığı seride, tava ideal başlangıç sıcaklığına ulaştığında tamamen kırmızıya dönüyor. Böylece her seferinde mükemmel renk, doku ve lezzete sahip yemekler pişirilmesini sağlıyor. Gelişmiş indüksiyon teknolojisiyle donatılmış Thermo-Fusion™ taban ise hızlı ısıtma ve eşit pişirme imkânı sunuyor.
Tefal’in Inoceram® seramik kaplama inovasyonu ve pişirme derecesini kontrol etmeye yardımcı Thermo-signal teknolojisi sayesinde yemekler sağlıklı bir şekilde pişerken, yapışmadığı veya yanmadığı için çöpe gitme durumu da olmuyor.

Pratik ve sağlıklı pişirme deneyimi

Tefal’in 11 parçadan oluşan çok sevilen fonksiyonel Ingenio seti, seramik seçeneğiyle de sunuluyor. Seramik kaplaması sayesinde yapışmaz özelliğiyle ön plana çıkan bu set, kullanıcıların her türlü yemeği kolayca pişirmesine olanak tanıyor, onlar için güvenle kullanılabilecekleri bir mutfak dostu oluyor. Tüm set üstü (gazlı, elektrikli, seramik) ocaklarla uyumlu olan Ingenio seramik tencere-tava seti, Thermo-Signal™ ısı göstergesi sayesinde mükemmel, lezzetli sonuçlar sunarken; 10 kg’a kadar ağırlığı kaldırabilen ve 10 yıl garantili olan güvenli çıkarılabilir tutma sapı sayesinde hayatı kolaylaştırıyor.

ecording tohum topu atışına destek

Tefal’in Ceramic (RE)NEW serisini tercih edenler, ecording iş birliği kapsamında, küresel iklim krizine karşı öncelikli ulaşılması zor alanlara ecoDrone’lar ile tohum topu atışlarına da destek oluyor.

Serideki ürünleri keşfetmek için tıklayınız: https://www.tefal.com.tr/tava-ve-tencereler-2/

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel