Skip to content Skip to footer

Teknosa Gaming Parkour’da finale doğru heyecan dorukta

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncü markası Teknosa’nın farklı şehirlerdeki oyun tutkunlarıyla buluştuğu Gaming Parkour’da finale doğru heyecan da arttı. En son Ankara’da gerçekleşen etkinlik kıyasıya bir rekabete sahne oldu.

Teknosa’nın ‘Oyunda Buz Çağı’ mottosuyla Intel Türkiye, Lenovo Türkiye ve Microsoft’un iş birliğiyle düzenlediği yarışma serisi 24 Aralık’ta İstanbul’da final yapmaya hazırlanırken, oyun tutkunlarının heyecanı da artıyor. En son Ankara’da Armada AVM ile CEPA AVM’de gerçekleşen etkinlikler büyük ilgi görürken, parkurlar bir an boş kalmadı. Ankara’da daha önce yapılan etkinliğe katılan bazı oyuncuların şanslarını bir kez daha denediği yarışmalarda üst düzey mücadeleler yaşandı.

Büyük ödül 100 bin TL değerindeki Teknosa hediye çeki

Etkinlik, 23 Aralık Cumartesi günü İstanbul Kadıköy Tepe Nautilus AVM’de gerçekleşecek yarışma sonrası, 24 Aralık Pazar günü Vadistanbul’daki son yarışmayla tamamlanacak. En hızlı 15 finalist, büyük ödül için final turnuvasında mücadele edecek. Turnuvada birinci olan şanslı yarışmacı 100 bin TL değerindeki Teknosa hediye çeki ile ödüllendirilecek. Turnuvaya katılan tüm yarışmacılar, 1 aylık Xbox Game Pass üyeliği kazanarak oyun dünyasına daha fazla erişim sağlama fırsatını yakalıyor.

Detaylı bilgi ve katılım için https://www.teknosa.com/oyunda-buz-cagi adresini ziyaret etmek mümkün.