Skip to content Skip to footer

Teknosa’dan geleceğin kadın liderlerine sertifika

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncü markası Teknosa, Teknolojide Kadın Derneği’nin (Wtech) yürüttüğü “Teknolojinin Lider 100leri” programında desteklediği gençlere, gerçekleştirilen törende sertifikalarını sundu.

Teknolojide Kadın Derneği’nin kurumsal üyeleriyle el ele vererek Cumhuriyetin 100. yılı kapsamında gerçekleştirdiği “Teknolojinin Lider 100leri” programının destekçileri arasında bulunan Teknosa, proje kapsamında eğitimlerini tamamlayan gençlerin mezuniyet töreninde yerini aldı.  4 ay boyunca ‘Veri Analitiği’, ‘Python ile Veri Bilimi’, ‘Python ile Yapay Zeka’, ‘Robotik Süreç Otomasyonu’, ‘Süreç Analisti’ ve ‘Siber Güvenlik’ gibi konularda teknik eğitimlerin yanı sıra liderlik, takım çalışması ve problem çözme yeteneklerini de geliştiren 189 öğrenci sertifikalarını aldı.

Potansiyellerini keşfedip, Teknosa kültürünü öğrendiler

Teknosa’nın program kapsamında desteklediği gençlere sertifikalarını Teknosa İnsan Kaynakları ve Sürdürülebilirlik Genel Müdür Yardımcısı Ersin Aydın ile Teknosa Müşteri Deneyimi, CRM ve Veri Analitiği Grup Müdürü Duygu Bayram takdim etti. Teknosa, “Birlikte Güçlüyüz” mottosuyla gerçekleşen projede gençlerin eğitimlerine katkıda bulunarak ve mentorluk desteği verdi. Gençler bu sayede hem kendi potansiyellerini keşfetme hem de Teknosa kültürünü öğrenme fırsatı buldu.