Skip to content Skip to footer

Teknosa’dan müşterilerine Juzdan ile tek tıkla ödeme kolaylığı

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncü markası Teknosa, Akbank’ın dijital cüzdan uygulaması Juzdan’ı kullanan müşterilerine özel fırsatlar sunuyor.

Teknosa ve Akbank, yeni nesil ödeme platformu Juzdan ile teknolojiseverleri mutlu edecek yepyeni bir ödeme deneyimi sunmaya başladı. Teknosa.com müşterileri, cep telefonlarına indirdikleri Juzdan uygulaması üzerinden tüm bankaların kredi veya banka kartlarını kaydedebiliyor. Böylece teknosa.com’dan yapacakları alışverişte “Juzdan ile Öde” seçeneği ile, tek tıkla hızlı ve güvenli bir şekilde ödemelerini gerçekleştirebiliyor. Bu yenilikle Juzdan kullanıcıları, kredi kartlarının sunduğu taksit ve vade imkanlarının yanı sıra Juzdan’a özel fırsatlardan faydalanabiliyor. Ayrıca ödeme anında alışveriş kredisi kullanarak da ödeme işlemlerini tamamlayabiliyor.

3-10 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında ise teknolojik ihtiyaçları için teknosa.com’u tercih edenler, satıcısı Teknosa olan ürünlerde Juzdan’ın avantajlarından yararlanabilecek. Buna göre teknosa.com’dan Akbank bireysel kartlarıyla tek seferde 3.000 TL ve üzeri ilk alışverişlerini “Juzdan ile Öde” seçeneği ile yapan tüketiciler hem 500 TL chip-para kazanacak hem de vade farksız 12 aya varan taksit imkanına sahip olacak.