Skip to content Skip to footer

Temizliğin sevilen markası Hypo adanalılarla buluştu

Koruma Temizlik A.Ş., Hypo markası ile Adana Lezzet Festivali’nin hijyen sponsoru oldu

Temizlik, hijyen ve kozmetik ürünleri üreten Koruma Temizlik A.Ş., 60 yıllık çamaşır suyu markası Hypo ile 7. Uluslararası Adana Lezzet Festivali’nin hijyen sponsoru oldu. Üç gün süren ve yoğun ilgi gören organizasyon boyunca festival alanının hijyeni, üst düzey temizlik için Biyosidal Belgeli “Hypo” çamaşır suyu ile sağlandı.

Adana Valiliği’nin ev sahipliğinde 7 yıldır düzenlenen Uluslararası Adana Lezzet Festivali, bu yıl ‘Cumhuriyetin 100’üncü Yılı’ temasıyla gerçekleştirildi. Tam bir gastronomi şölenine dönüşen 7. Uluslararası Adana Lezzet Festivali, yerli ve yabancı 923 bin misafiri ağırlayarak renkli görüntülere sahne oldu.

Koruma Temizlik A.Ş., Adana’nın kadim mutfak kültürü ve lezzetlerinin paylaşıldığı 7. Uluslararası Adana Lezzet Festivali’ne hijyen sponsoru olarak destek verdi. Geçtiğimiz günlerde Hypo çamaşır suyu markasının yeni reklam filmi ile Türkiye’de hipolamak geleneğini yeniden gündeme taşıyan Koruma Temizlik A.Ş., bu kez Adana Lezzet Festivali’ni hipoladı. Temizliğin vazgeçilmez ürünü çamaşır suyunda jenerik marka olan ve bölgede bilinirliği yüksek olan Hypo, festivalde Koruma standını ziyaret eden Adanalıların yoğun ilgisi ve sevgisi ile karşılaştı.