Skip to content Skip to footer

Temizliğin uzmanı hypo’nun yeni reklam filmi yayınlandı

Tam 60 yıl önce Türkiye’yi markalı çamaşır suyu ile tanıştıran Hypo, jenerik marka olarak tüketicilerin kalbinde güçlü bir yere sahip. Koruma Temizlik A.Ş.’nin lokomotif markası Hypo, yeni reklam filmi ile “kadın erkek demeden eşit şekilde” tüm Türkiye’yi nesillerdir devam eden hipolama geleneğini sürdürmeye davet ediyor.

Çamaşır suyunun ana hammaddesi sodyum hipokloritin Türkiye’deki en büyük üreticisi olan Koruma Temizlik A.Ş’nin 60 yıllık çamaşır suyu markası Hypo için uzun yıllar sonra gelenekten geleceğe bakış açısı ile hazırlattığı yeni reklam filmi yayınlandı. Özellikle Anadolu’da temizlik ve hijyen denince akla ilk gelen marka olan “Hypo”, pırıl pırıl evlerle özdeşleştiriliyor. Temizliğe “hipolamak” deyimini kazandıran markanın yeni reklam serisinin ilk filminde nesilden nesile hipolamak anlayışının aktarımı da gözler önüne seriliyor.

Reklam filminde temizliğini Hypo ile yapan üç kuşak kadından sonra ekrana gelen sahneler ile erkeklere hayatın müşterek olduğu mesajı verilerken, “kadın erkek eşit hipolasın” söylemiyle kadınların yüzü güldürülüyor.

Koruma Temizlik A.Ş., yeni reklam kampanyası ile yüksek temizlik gücüne sahip Biyosidal belgeli, bütçe dostu çamaşır suyu markası Hypo’yu Türkiye çapındaki tüm tüketicilerle buluşturmayı hedefliyor.

Türkiye’nin çamaşır suyu markası Hypo’nun yeni reklam filmi, Indie Istanbul imzası taşırken, yönetmen koltuğunda ise Cenk Alpsan oturuyor.