Skip to content Skip to footer

Temizlik malzemelerinin yeni adresi tepedenal.com yayında

Küçük-orta ölçekli işletme sahipleri ve tüm nihai tüketicilere deterjandan, peçeteye, kullan-at ürünlerden aparatlara kadar geniş bir ürün çeşitliliği sunan online market tepedenal.com yayında.

Temizlik ürünleri ve hijyen çözümleri sektöründe hizmet veren Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri Anonim Şirketi’nin yeni online marketi tepedenal.com yayında.

Otel, hastane, okul, restoran, fabrika, AVM gibi kurum, tesis ve kuruluşlara temizlik ve hijyen konularında profesyonel çözümler sunan Adonis, tepedenal.com’la küçük-orta ölçekli işletme sahiplerine ve bireysel tüketicilere 40 farklı kategoride geniş bir ürün çeşitliliği sunuyor.

Hızlı ve kolay erişilebilir bir alışveriş deneyimi

Günlük kullanıma yönelik kullanışlı ve inovatif ürünlerini güçlü bir altyapıyla tüm nihai tüketicilere eksiksiz ulaştırma sözü verdiklerini belirten Adonis Pazarlama Yöneticisi Gözde Sargın, “Temizlik, hijyen, kağıt, ambalaj, kullan-at, gıda ve mutfak ürünleri kategorilerinde yüzlerce ürünü kullanıcılarımıza sunuyoruz. İçinde yenilikçiliği, girişimciliği ve esnekliği barındıran bakış açımızla, kullanıcılarımıza Adonis güvencesiyle hızlı ve kolay erişilebilir bir alışveriş deneyimi sunmaya hazırız” diyor.

tepedenal.com olarak ilk aşamada 4 ana kategori ve 36 alt kategoride toplam 204 adet ürünü satışa sunduklarını açıklayan Gözde Sargın, “Yıl sonu hedefimiz öncelikle 1000 kullanıcı sayısına ulaşarak, kullanıcılarımızın geri bildirimden ilham alarak ürün adedimizin sayısını artırmak. En çok tercih edilen ürünlerimizin başında kendi markamız olan Pandora banyo, mutfak ve genel temizlik maddeleri ile Unilever gıda ürünleri geliyor. Kısa sürede ülkemizin farklı noktalarından çok sayıda sipariş alan sitemizin önümüzdeki dönemdeki hedefleri arasında kendi alanında tercih edilen ilk üç e-ticaret sitesinden biri olmak var. Hızlı teslimat garantisiyle ilk alışverişe özel yüzde 10 indirim, 250 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatı sunuyor, kolay iade seçeneği ile fark yaratıyoruz” dedi.

Kesintisiz iletişim desteği

Kullanıcıların sorularını cevaplamak üzere kolay erişim fırsatı ve kesintisiz iletişim desteği sağladıklarının da altını çizen Sargın, “En büyük gücümüz satış sonrası müşteri ilişkileri desteğimiz diyebilirim. Müşterilerimiz birçok farklı kanaldan bizlere ulaşabiliyor. Grup şirketimiz Tepe Çağrı Merkezi tarafından profesyonelce yönetilen müşteri hizmetleri telefon hattımız, WhatsApp destek hattımız, e-posta ve sosyal medya iletişim kanallarımızla her türlü soruya anında çözüm üreten bir ekibe sahibiz. Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri A.Ş.’nin tecrübesi, geniş ürün gamı, çevreye duyarlı duruş ve felsefesiyle faaliyetlerimizi sürdüreceğiz” şeklinde sözlerine devam etti.