Skip to content Skip to footer

Tepe Hayat Ekibi, üstün başarılarını Uluslararası İş Ödülü ile taçlandırdı

 İşletmelerin başarılarını ödüllendirmek adına hazırlanan küresel ödül programı Stevie Ödülleri 2023’ün kazananları belli oldu. Türkiye’de 30 yıllık tecrübesiyle özel güvenlik sektöründe hizmeti veren Tepe Savunma ve Güvenlik, 2022 yılının Kasım ayında hayata geçirdiği Tepe Hayat Ekibi ile Uluslararası İş Ödülleri kategorisinde Gümüş Stevie Ödülü almaya hak kazandı. Tepe Savunma ve Güvenlik Genel Müdürü Ünal Bay, “Sahada yer alan personel sayımızı da göz önünde bulundurularak, gönüllülük esasına dayalı bir ekip oluşturduk. Böylece çevre konularında, toplumsal farkındalığa katkı sunabilmeyi amaçladık. Çalışmalarımız sonucunda, küresel bir platform tarafından ödüllendirilmek çok gurur verici. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da özel güvenlik hizmeti sunma misyonumuzu artıracağız” dedi

2002 yılından itibaren, dünya çapındaki kuruluşların ve çalışanların başarıları, katkılarını onurlandırmak için verilen Stevie Ödülleri, sahiplerini buldu. Kısa bir süre içinde dünyanın en önemli ödüllerinden biri haline gelen Stevie Ödülleri’nin Amerikan İş Ödülleri, Uluslararası İş Ödülleri, Asya-Pasifik Stevie Ödülleri, Alman Stevie Ödülleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika Stevie Ödülleri, Büyük İşverenler için Stevie Ödülleri, Satış ve Müşteri Hizmetleri için Stevie Ödülleri ve İş Dünyasında Kadınlar için Stevie Ödülleri olmak üzere sekiz kategorisi bulunuyor.

Özel güvenlik sektöründe 30 yıllık tecrübesi ve 16 bini aşkın personeliyle hizmet veren Tepe Savunma ve Güvenlik, 2022 yılının Kasım ayında hayata geçirdiği Tepe Hayat Ekibi ile Uluslararası İş Ödülleri kategorisinde Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı dâhilinde Gümüş Stevie ödülü almaya hak kazandı. Kazananlar, 13 Ekim’de İtalya’nın Roma kentinde düzenlenecek etkinlikte ödüllerini alabilecek.

“TEPE HAYAT EKİBİ DAHA DA GÜÇLENECEK”

Bu prestijli ödülün sahibi oldukları için gurur duyduklarını ifade eden Tepe Savunma ve Güvenlik Genel Müdürü Ünal Bay, “Tepe Hayat Ekibi’mizi, AFAD ve AKUT işbirliği ile hayata geçirdik. Sahada hizmet veren personel sayımızı göz önünde bulundurduk ve toplumsal farkındalık kazandırmayı amaçladık. Çalışanlarımız; afet ve acil durum konuları, arama kurtarma, ilkyardım ve farklı afet durumlarının ortaya çıkmasına sebep olabilecek tüm olası afet ve iklim sorunları gibi eğitimleri alarak sertifikalı AFAD gönüllüsü oldular. Ülkemiz, 6 Şubat’ta çok zor bir güne uyandı. Merkez üssü Kahramanmaraş olan 10 ili etkileyen depremler sonrasında Tepe Hayat Ekibi’miz, yetişmiş insan gücü ihtiyacının karşılanmasına yönelik olarak, çok kısa bir sürede deprem bölgelerine ulaşarak arama-kurtarma ekiplere yardımcı oldular. En büyük ödül aslında bir kişiye dahi olsa yardımcı olabilmek. Ama böyle güzel bir ekiple adımızı dünyaya duyurup farkındalık oluşturmak da çok değerli. Ekibimde yer alan tüm gönüllü çalışanlarımıza katkıları ve özverileri için teşekkür ediyorum. Tepe Hayat Ekibi’ni güçlendirerek daha da büyük başarılara imza atacağız” diye konuştu.