Skip to content Skip to footer

Tepe Kurumsal Çözümler’in yeni reklam filmi ‘Ötesi Var’ yayınlandı

Türkiye’nin yerli sermayeli entegre destek hizmetleri tedarikçisi olan Tepe Kurumsal Çözümler’in yeni reklam filmi ‘Ötesi Var’ yayınlandı. Tepe Kurumsal Çözümler’in sunduğu geniş hizmet yelpazesini ve vizyonunu gözler önüne seren, güçlü ve bir o kadar da hayatın içinden bir söylem olan “Ötesi Var”, tanıtım filminin sloganı iletişiminin ana stratejisi olarak belirlendi.

İşletmelere ana faaliyetlerini sürdürmeleri için gerekli olan ve profesyonel uzmanlık gerektiren tesis yönetimi, kurumsal temizlik, profesyonel temizlik ürünleri tedariği, fiziki güvenlik ve 360 derece güvenlik çözümleri, iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri, toplu yemek hizmetleri, çağrı merkezi hizmeti, akıllı kart hizmetleri ve sigortacılık hizmetlerine kolayca ulaşma ve aynı kalitede hizmet alma imkanı sunan Bilkent Holding Kurumsal Hizmetler Grubu şirketleri markası Tepe Kurumsal Çözümler’in geniş hizmet ağını  çalışanlarının görev başından sahnelerle işlediği yeni kurumsal reklam filmi “Ötesi Var” yayınlandı. Bünyesinde bulunan 7 farklı hizmet alanıyla operasyonlarına büyüyerek devam eden şirketlerden oluşan hizmet grubundan Tepe Savunma ve Güvenlik ve BCC Catering ‘in bu yıl 30. Hizmet yıllarını kutlarken sektörde oluşturdukları bilinirlik ve güveni bu reklam filmindeki Ötesi Var sloganıyla pekiştirdi. Yapımını Juvenis’in üstlendiği reklam filminin yönetmenliğini Toygar Kabaş yaptı. Ankara’da 10 farklı mekânda çekimlerin yapıldığı film üç günde tamamlandı. Filmin sahnelerine Tepe Kurumsal Çözümler şirketlerinde görev alan 64 çalışan eşlik etti.

Geniş hizmet yelpazesini anlatıyor

Tepe Kurumsal Çözümler’in sunduğu geniş hizmet yelpazesini ve vizyonunu gözler önüne seren, güçlü ve bir o kadar da hayatın içinden bir söylem olan “Ötesi Var” tanıtım filminin sloganı olarak belirlendi. İş dünyasının ve yaşamın her alanında yer alan Tepe Kurumsal Çözümler’in sunduğu hizmetleri anlatan film, bu hizmetlerle müşterilerin ihtiyaçlarını anlamanın ve onların beklentilerini daima ileriye taşımanın önemine değiniyor. Filmimiz sırasıyla güvenlik, temizlik, toplu yemek, iş sağlığı ve güvenliği, akıllı kart ödeme hizmetleri, sigorta hizmetlerimizin hizmet verirken çekilmiş görüntüleriyle başlıyor. Bizim için en kıymetli olan da tüm film boyunca kendi personelimizle filmi çekmiş olmamız. Günlük hayatımızda sabah evden çıkışımızdan, çocuklarımızın okula girişlerine, okulda, işte, AVM’de, seyahatte kısacası yaşamın her anında karşılaşabileceğiniz güler yüzlü, işini profesyonellikle yapan Tepe Kurumsal Çözümler personeline rastlayabileceğinizi anlatan bir film oldu. Çok yorucu bir operasyonu büyük bir ekibi yönetiyoruz. Bizim en büyük kaynağımız çalışanlarımız. En büyük zenginliğimiz ise mutlu çalışanlarımız. Filmin sonunda personellerimizin mutlu yüzleri ve gülen gözleri çok beğeni aldı. Reklam filmi tüm dijital platformlardan izlenebiliyor.

“26.000’e yakın çalışanı ile, Türkiye’de 20’den fazla sektöre 35.000 proje noktasına hizmet veren Tepe Kurumsal Çözümler hizmet şirketleri istikrarlı büyüme hedefleriyle istihdama katkısı ve Türkiye’de üreten sektörlere sağladığı katma değer ile yüzde 100 yerli sermaye ile hizmet vermesi ile ayrıca bu yıl Tepe Savunma ve Güvenlik ve BCC Catering şirketlerimizin 30 yaşını Cumhuriyetimizin 100. Yaşıyla birlikte karşılamanın pekiştirdiği gururu yaşıyoruz.”

Tepe Kurumsal Çözümler’in bünyesinde Tepe Servis ve Yönetim A.Ş., Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri A.Ş., BCC Catering Toplu Yemek Üretim Hizmetleri A.Ş., Tepe İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri A.Ş., Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri A.Ş, Tepe Servis Kart Hizmetleri A.Ş. ile Bil Sigorta ve Reasürans Brokerliği yer alıyor.