Skip to content Skip to footer

Tepe Nautilus alışverişi kazançlı hale getiriyor

Tepe Nautilus Mobil Uygulama ile ziyaretçilerine daha kolay ve hızlı bir alışveriş imkânı sunmak isteyen Tepe Nautilus, 16 – 18 Aralık tarihleri arasında food court markalarından aynı gün içinde tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine 75 TL yüklü Tepe Nautilus Card hediye ediyor.

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Tepe Nautilus, ziyaretçilerine özel kampanyalara devam ediyor. Ziyaretçilerine sunduğu kampanyalar ile alışverişi kazançlı hale getiren Tepe Nautilus, Tepe Nautilus Mobil Uygulama kullanan ziyaretçilerini de özel ayrıcalıklarla buluşturuyor.

200 TL ve üzeri alışverişe anında 75 TL hediye

Tepe Nautilus Mobil Uygulama kullanan ziyaretçileri için kampanyalara katılımda sıra bekleme dönemine son veren Tepe Nautilus, 16 – 18 Aralık tarihleri arasında food court markalarından yapılan alışverişlerde harcadıkça kazandırıyor. Kampanyaya katılım için tek seferde 200 TL ve üzeri harcama yapan ziyaretçiler fiş ya da faturalarının fotoğrafını çekip mobil uygulamaya yükleyerek, sıra beklemeden kayıt işlemini tamamlıyor.

Tepe Nautilus’taki danışma bankosundan hediye 75 TL yüklü Tepe Nautilus kartını alan ziyaretçiler kazandıkları tutarı B&G Store, Nezih Kitap, Panço, Kitikate, LC Waikiki, Toyzz Shop, Joker Baby ve Ebebek mağazalarında anında harcayabiliyor.

Kazançlı ve kolay alışveriş deneyimi için Tepe Nautilus Mobil Uygulamasını, Google Play ve App Store ‘dan indirebilir, kampanyaları takip edebilirsiniz. Stoklarla sınırlı olan kampanya şartları hakkında daha detaylı bilgi için www.tepenautilus.com adresini ziyaret edebilir ya da Tepe Nautilus Danışma bankosu ve kampanya masasından bilgi alabilirsiniz.