Skip to content Skip to footer

Tepe Nautilus, sürdürdüğü başarılı çalışmalarla yeniliklere öncülük etmeye devam ediyor

Organize perakende sektörünün köklü şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım, yönetimindeki Tepe Nautilus’ta sürdürdüğü başarılı çalışmalarla yeniliklere öncülük etmeye devam ediyor. Kuruluşlarından bugüne çevreyi koruma ve doğal kaynakların sürekliliğini sağlayabilme sorumluluğuyla hareket ettiklerini belirten Tepe Emlak Yatırım A.Ş. Genel Müdürü Deniz Bozan, “İstanbul Anadolu Yakası’nın en popüler AVM’lerinden olan Tepe Nautilus, 20 yıldır çevreye ve insana saygı odaklı, sektörde fark yaratan ve öncülük eden projelerimizden biri konumunda yer alıyor. Tepe Emlak Yatırım olarak 25 yılı aşkın süredir yönetim, kiralama ve proje konsept danışmanlığı hizmetlerimizle sektörde değişimin, dönüşümün ve yenilikçiliğin adresi olmayı sürdürüyoruz” dedi.

Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan ve kapılarını ilk kez 2002 yılında açan Tepe Nautilus, sektöre kattığı değerlerle, 20 yıldır ziyaretçilerin en çok ilgi gösterdiği AVM’lerden biri olmaya devam ediyor. İstanbul’un tam kalbinde hızlı, kolay ve rahat alışverişin ilk tercihi Tepe Nautilus, sunduğu hizmet kalitesini her yıl daha iyiye taşımak için çalışmalarına devam ederken, Carrefoursa, Cinemaximum, Decathlon, LCW, Paşabahçe, Sports International, Tchibo, Teknosa ve Xiaomi gibi yerel ve global 125 markayla benzersiz bir alışveriş deneyimi sunuyor. Birbirinden özel etkinliklerle unutulmaz anlara ev sahipliği yapan ve yüksek teknolojisiyle akıllı bina özelliğine sahip ferah ve fonksiyonel mimariye sahip Tepe Nautilus,  2.675 araç kapasiteli otoparkı ve Marmaray Ayrılık Çeşmesi durağındaki konumuyla da konforlu ve kolay ulaşımın adresi olmayı sürdürüyor.

‘Çevreye ve insana odaklanmaya devam ediyoruz’

Türkiye’de Tepe Nautilus başta olmak üzere pek çok ödüllü projeler, ilkler, tescilli başarılar ve örnek gösterilen uygulamalara imza attıklarını belirten Tepe Emlak Yatırım A.Ş. Genel Müdürü Deniz Bozan, “Tepe Emlak Yatırım olarak, 25 yılı aşkın süredir çevreye ve insana saygı odaklı yaklaşımımızla, yönetim, kiralama ve proje konsept danışmanlığı alanlarında sektörde değişimin ve yenilikçiliğin adresi olmayı sürdürüyoruz. Kuruluşumuzdan bugüne çevreyi koruma ve doğal kaynakların sürekliliğini sağlayabilme sorumluluğuyla hareket ediyor, geri dönüşüm projelerimizle sektörün önde gelen şirketleri arasında yer alıyoruz. Salgın ve e-ticaretin yaygınlaşmasıyla birlikte dönüşen sektörümüzde ihtiyaç, beklenti ve sektörel trendleri doğru analiz ederek, ekip arkadaşlarımızla birlikte büyük bir sinerji içinde çalışmalarımıza yeni hedeflerimiz ve projelerimizle hız kesmeden devam ediyoruz. 2002’den beri yönetimimizde olan Tepe Nautilus, sektördeki değişim ve dönüşümün öncülerinden biri olarak bu yıl 20. yaşını kutlamaya hazırlanıyor. Türkiye’nin ilk tematik alışveriş merkezi olan Tepe Nautilus’ta sahip olduğumuz deneyim ve dinamik yapımızın getirdiği vizyon, bugüne kadar organize perakende sektörünün gelişimine katkı sağlayan pek çok ilklerin de adresi olmamızı sağladı. Bugün, sadece alışveriş ihtiyacını karşılayan geleneksel alışveriş merkezi anlayışının ötesine geçen Tepe Nautilus, mimarisinden hizmetlerine, marka karmasından teknolojisine kadar sunduğu deneyimle ziyaretçilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşıladıkları, günlük yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline geldi.” dedi.

Tepe Nautilus yeni yaşına yeniliklerle girdi

Ziyaretçilerin tüm ihtiyaçlarını tek bir noktada karşılamalarını sağlamayı hedefleyen Tepe Nautilus’ta, CarrefourSA, Paşabahçe, Sports International gibi uzun yıllardır yer alan markaların yanı sıra açık alanıyla kahve severlere yeni bir deneyim sunan Tchibo, teknoloji tutkunlarının yeni durağı Xiaomi gibi yenilikçi markalar da yer alıyor. AVM, günün her saati temiz havada, yeşillikler içerisinde vakit geçirmek isteyenler için Tepe Teras ve LC Waikiki’nin ‘Mega’ konseptli ilk mağazası gibi son dönemde pek çok yeniliği de hayata geçirdi. W Collection, İpekyol, ADL, Gusto, Faik Sönmez markalarını da bünyesine katan Tepe Nautilus, yeni yaşında da etkinlik ve hizmetleriyle ile ziyaretçilerine keyifli yaşam alanları sunmayı hedefliyor.