Skip to content Skip to footer

Tepe Nautilus’ta kazandıran kampanya

Tepe Nautilus, mobil uygulaması üzerinden 17-19 Mart tarihleri arasında aynı gün içerisinde tek seferde 1000 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine seçili mağazalarda harcayabilecekleri 200 TL yüklü Tepe Nautilus Card hediye ediyor.

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Tepe Nautilus, birbirinden kazançlı kampanyalarını Tepe Nautilus Mobil ile ziyaretçilerine sunmaya devam ediyor.

1000 TL ve üzeri alışverişe anında 200 TL hediye

17-19 Mart tarihleri arasında Tepe Nautilus ziyaretçileri harcadıkça kazanıyor. Tepe Nautilus Mobil uygulaması kullanan ziyaretçiler aynı gün içerisinde tek seferde 1000 TL’lik harcamalarında 200 TL yüklü Tepe Nautilus Card’ın sahibi oluyor.

1MB

Tepe Nautilus’ta kazandıkları hediye paraları harcamak isteyenlerin tek yapması gereken fiş ya da faturalarının fotoğrafını çekip sisteme yüklemek. Üye olarak kayıt işlemini tamamlayan ziyaretçiler Tepe Nautilus’taki kampanya masası ya da danışma noktasından 12:00-20:00 saatleri arasında hediye 200 TL yüklü Tepe Nautilus kartını alarak, kazandıkları tutarı seçili mağazalarda anında harcayabiliyor.

Kazançlı ve kolay alışveriş deneyimi için Tepe Nautilus Mobil Uygulamasını, Google Play ve App Store ‘dan indirebilir, kampanyaları takip edebilirsiniz. Stoklarla sınırlı olan kampanya şartları hakkında daha detaylı bilgi için www.tepenautilus.com adresini ziyaret edebilir ya da Tepe Nautilus Danışma bankosu ve kampanya masasından bilgi alabilirsiniz.

Firma Sayfasina Git 1