Skip to content Skip to footer

Terra Pizza İstanbul’da 4 yeni restoran açtı

Terra Pizza, lezzetli pizzalarını Mall Of İstanbul, İstanbul Canpark AVM, Vega İstanbul AVM, İstanbul Torium AVM’de pizza severlerle buluşturuyor.

Türkiye’deki zincir pizza restoranlarının ilklerinden olan Terra Pizza, yeni restoranları ile daha fazla lokasyonda pizza severlerle buluşuyor. ‘’Gel Beraber Olsun’’ konsepti ile insanların bir araya geldikleri anlara keyif katıp, paylaşmayı ve birlikteliği çoğaltmayı hedefliyor.

2018 yılında Mediterra Capital bünyesine katılan Terra Pizza, birlikte keyifle yemek yeme zevkini en iyi şekilde yaşatmak adına restoranlarında tüketicilere özel bir deneyim sunmayı ilke ediniyor. Genç gruplar ve çocuklu aileler için ideal bir buluşma noktası olan Terra Pizza restoranları, herkesin pizza keyfi yapabileceği seçkin bir ortam sunuyor.

Terra Pizza’dan Lezzet Dolu Açılışlar

AVM’lerde bulunan lider ve yerli pizza markası olarak sektörde ayrıcalıklı bir konumda bulunan Terra Pizza’nın Mall Of İstanbul, İstanbul Canpark AVM, Vega İstanbul AVM, İstanbul Torium AVM şubeleri geçtiğimiz günlerde açıldı. Terra Pizza hem alışverişin keyfini çıkarmak hem de lezzetli bir pizza keyfi yaşamak isteyenler için uygun bir atmosfer sağlıyor.

Türkiye’nin neredeyse her bölgesinde bulunan Terra Pizza, taze malzemelerle ve özel tariflerle özenle hazırlanan pizzalarının lezzetini tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor.

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel