Skip to content Skip to footer

The Body Shop’un Edelweiss Serisi ile annelerinizi şımartın

Parfümlerden, vücut losyonlarına, makyaj malzemelerinden, cilt bakım ürünlerine kadar birbirinden eşsiz, çeşitli ve vegan ürünler sunan The Body Shop, Anneler Günü’nde annelerinizi Edelweiss serisi ile şımartmanızı sağlayacak.

Kurulduğu günden bu yana, bitkilerin gücünü doğa ile uyumlu hale getiren The Body Shop’un retinolden %43 daha güçlü antioksidan özüne sahip olan Edelweiss serisi ile, annelerinize pürüzsüz ve güçlü bir cildin sırrını hediye edeceksiniz.

Edelweiss Günlük Konsantre Serum

Hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygun, %99 doğal kökenli bileşenlere sahip yeni Edelweiss Günlük Konsantre Serum sayesinde cildin daha taze, daha güçlü ve 24 saat nem ile dolgun görünmesini sağlamak artık sadece birkaç damla ile mümkün. Hafif, yapışkan olmayan ve hızlı emilen formülü ile bu serum, aynı zamanda cildinizin susuz kalmasına, donuklaşmasına ve erken yaşlanmasına sebep olabilecek iç ve dış faktörlerden cildinizin korunmasına yardımcı olacak. Her gün sadece bir kaç damla ile annelerinizin cildi yeniden tazelenmiş ve pürüzsüz görünecek.

Edelweiss Pürüzleştirici Gündüz Kremi

İnce çizgilerin görünümünü yumuşatmak ve cildi 48 saat nemle dolgun bırakmak için mükemmel bir seçim olan yeni Edelweiss Pürüzsüzleştirici Gündüz Kremi ile yorgunluk belirtileriniz azalarak, cildiniz taze bir ışıltıyla daha parlak bir görünüme kavuşacak. Cildin doğal nem bariyerini korumaya yardımcı olan bu krem, annelerinizin günlük bakım rutinlerinin vazgeçilmezi olmaya aday.

Prep Essence Edelweiss Nemlendirici Tonik

Hem toniğin hem de nemlendiricinin faydalarını benzersiz bir uyumla birleştiren Edelweiss Nemlendirici Tonik ile cildiniz daha yumuşak ve esnek hissedilirken, aynı zamanda cildinizin dayanıklılığını artırarak pürüzsüz, dolgun, taze ve canlı görünmesini sağlayacak. %98 oranında doğal kaynaklı bileşenlerle yapılan bu sütlü esans, temizlikten sonra cildinizde kalan tüm kirleri gidermeye yardımcı olarak, cildinizi rutininizdeki sonraki adımlara hazırlayacak.

Edelweiss Likit Peeling

Jel-to-peel dokusu ile kirleri, kirleticileri ve ölü cilt hücrelerini nazikçe kaldırarak taze ve ışıltılı görünmenizi sağlayacak olan Edelwiss Likit Peeling, haftada 2-3 kez kuru cilde birkaç pompa uygulamanız halinde cildin daha taze ve daha aydınlık görünmesine olanak sağlayarak, annelerinizin ışıltısına ışıltı katacak.

Edelweiss Cilt Bakım Hediye Seti

Moringa tohumu yağı ile zenginleştirilmiş, retinolden %43 daha güçlü antioksidan özüne sahip olan The Body Shop’un Edelweiss Cilt Bakım Hediye Seti ile tanışmaya hazır olun! Edelweiss bitki özünün, eşsiz formüllerle bir araya geldiği Edelweiss Konsantre Cilt Temizleyici, Edelweiss Nemlendirici Tonik, Edelweiss Konsantre Günlük Serum ve Gua Sha Taşı ürünlerinin yer aldığı Edelweiss Cilt Bakım Hediye Seti, etkileyici içeriğiyle anneleriniz için unutulmaz bir hediye olacak.

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel