Skip to content Skip to footer

Thermomix, Ramazan’da şık ve pratik sofralar için en iyi yardımcınız

20’den fazla mutfak aletini bir arada sunan Thermomix TM6, Ramazan ayında sofralarınızı zenginleştirmek ve sevdiklerinizi en güzel şekilde ağırlamak için en iyi yardımcınız olmaya hazır! Cookidoo® içerisindeki 90 binden fazla tarif arasında lezzetli çorbalar, nefis yemekler, tatlılar ve hatta pide gibi geleneksel lezzetler bulunuyor.

Ramazan ayının manevi atmosferi ve bereketi sofralarımıza taşınıyor. İftar sofraları, sevdiklerimizle bir araya gelip birlikte keyifli anların tadını çıkarmak için mükemmel bir fırsat oluyor. Bu özel aya yakışacak lezzetlerle sofralarını zenginleştirmek ve sevdiklerine unutulmaz lezzetler sunmak isteyenler için de Thermomix TM6, mükemmel bir yardımcı görevi görüyor.

Akıllı mutfak aleti Thermomix TM6, Ramazan’da sofralarınıza hem geleneksel hem de modern dokunuşlarla lezzet katmak için en ideal çözümü sunuyor. Cookidoo® platformu ise 90 binden fazla tarif sunarak geniş bir yemek kitapçığı hizmeti sunuyor.

Ramazan özel zengin sofralar

İster geleneksel Türk mutfağından tarifler seçin, ister farklı kültürlerin tatlarını keşfedin, Thermomix TM6’da sınırsız seçenekler bulabilirsiniz.

Cennet Çorbası’ndan Soğan Çorbası’na, Baharatlı Nohut Chana Masala’dan Hatay Usulü Sini Kebabı’na, Kuzu ve Patlıcanlı Pilav’dan Salçalı Bulgur Pilavı’na, Zeytinyağlı Sebzeli Enginar’dan Ekmeksiz Çerkez Tavuğu’na, Tam Buğdaylı Pide’den Taze Otlu, Soğanlı ve Sarımsaklı Ekmek’e, Keşkül’den Marmelatlı Çörek’e kadar zengin yiyecek yelpazesi ve tarifleriyle Thermomix TM6, Ramazan ayı sofralarınızı zenginleştiriyor.

Thermomix®’i incelemek, yarattığı mucizeye yakından tanık olmak ve daha fazla bilgiye ulaşmak için www.thermomix.com.tr ve cookidoo.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Thermomix, Ramazan’da şık ve pratik sofralar için en iyi yardımcınız - Perakende.org