Skip to content Skip to footer

Timberland’den ikonik parçalara ekose dokunuşu

Kış mevsiminin iyice hissedildiği aylarda Timberland bizi sıcak ve konforlu maceralara hazırlayan cesur koleksiyonlarından biriyle karşımıza çıkıyor. Zamansız bir klasik olan ekose görünüm ve desenler bu koleksiyondaki parçalarda yer alıyor. Timberland 6 inch botların ekose detaylarla buluştuğu koleksiyonda, olmazsa olmaz erkek oduncu gömlekler ceket formunda bir stile sahip. Çift taraflı kullanılabilen uzun şişme kadın montu ise çevre dostu yalıtımıyla tüm kombinlere eşlik edebilecek bir tarz sunuyor.

Kışın favorisi 6 inch botlara sezon yorumu: İkon botlar konforlu ve sıcak tutan ekose dolgulu detayıyla karşımızda

Orijinal sarı bottan ilham alan Timberland Premium 6-Inch Su Geçirmez Heritage kadın ve erkek botlar bu sezon ekose detaylarla kışı selamlıyor. Sıcak tutan, kuş tüyü içermeyen PrimaLoft eko-yalıtım ve en az yüzde 50 geri dönüştürülmüş plastik ReBOTL kumaş astar içeren bu model, zorlu mevsim koşullarında dahi ayakları sıcak ve kuru tutuyor. Ekose desenli sarı ve siyah 6 inch botlar, gümüş derecelendirilmiş tabakhanelerden tedarik edilen Better Leather malzeme kullanarak tasarlandı. (4.199TL)

Soğuk havalar için yeterince kalın, günün seni götürdüğü tüm okazyonlar için yeterince şık: Ekose Gömlek Ceketler

Timberland’in kış stilinden ve köklü mirasından ilham alan erkek stili, oduncu gömlek formundaki ceketlerle ön plana çıkıyor. Rahat kesimi ve uzun tüylü astarı sayesinde sıcak kalmaya ve katmanlamaya uygun bir tarz sunan bu model tüm kombinlere uyum sağlıyor. Daha az su kullanarak ve toksik kimyasal içermeyecek şekilde elde edilen yüzde 100 organik pamuk ile tasarlanan ürünler tüm Timberland ürünleri gibi sorumlu üretim tekniklerini benimsiyor. Beyaz, gri, siyah ve pembe yeşil siyah olarak iki renk alternatifine sahip ekose erkek gömlek ceketler 2.999 TL.

Çok yönlülük ve mevsimsel rahatlığın bir örneği: Çift taraflı giyilebilen yalıtımlı Uzun Şişme Kadın Montu

Şehirli kadınların gündüzden geceye devam eden stilleri için tasarlanan Çift taraflı giyilebilen Uzun Yalıtımlı Şişme Kadın Montu sezonun hit ürünlerinden. Su itici özelliğe sahip kapüşonlu şişme mont, geri dönüştürülmüş materyaller kullanılarak tasarlandı. Düz siyah ve ekose baskı detaylarına sahip çift taraflı uzun şişme mont dolgu olarak yüzde 100 geri dönüştürülmüş, plastikten üretilen Re:Down yalıtıma sahip. (7.599TL)

Timberland’in FW22 döneminde lanse ettiği Built for Good kampanyasının bir parçası olan bu koleksiyon hem doğa için hem de gezegenimizin geleceği için “iyi” olan materyallerle üretildi. Built for Good kampanyasının bir parçası olarak kış sezonu boyunca Timberland, doğa, eşitlik ve toplum alanında daha iyi bir dünya inşa etmek üzere çalışan dünya genelindeki kuruluşlara bağışlarda bulunacak.