Skip to content Skip to footer

Togo, Parkur Bursa’da

Bursa’nın yeni nesil alışveriş, eğlence ve yaşam merkezi Parkur Bursa’nın marka karması her geçen gün daha da  zenginleşiyor.

Bu kapsamda ayakkabı sektörünün önde gelen üretici firmalarından biri olan Togo’nun, Bursa’daki ilk mağazası Parkur Bursa’da hizmete açıldı.

Merkez Osmangazi ilçesine bağlı Demirtaş bölgesinde yaklaşık bir yıl önce açılan, sadece Bursa’da değil, Kocaeli, Eskişehir, Bilecik, Yalova ve Balıkesir gibi yakın şehirlerde yaşayanlar için de cazibe merkezi olan Parkur Bursa’da faaliyet gösteren mağazalar arasına Togo da katıldı.

3

Ayakkabı sektörünün önde gelen üretici firmalarından biri olan Togo’nun Bursa’daki ilk mağazası, yeni nesil alışveriş, eğlence ve yaşam merkezi Parkur Bursa’nın birinci katında açıldı.

Birbirinden şık ve kaliteli ürünleriyle müşterilerini ağırlamaya başlayan Togo mağazasının açılış kurdelesi, düzenlenen bir törenle kesildi.

2 1

Demirtaş’ta geçen yıl 24 Kasım’da açılan Parkur Bursa, perakende sektörünün önde gelen firmalarının mağazalarının yanı sıra Türkiye’nin kapalı alanda en büyük ve teknolojik oyun eğlence merkezi ZeplinX, doğal buz pisti, son teknolojiye sahip ses ve görüntü sistemleriyle donatılmış sinema salonları, birbirinden lezzetli yiyeceklerin sunulduğu kafe ve restoranları, interaktif bowling salonuyla ziyaretçilerine alışverişin en eğlenceli, interaktif ve keyifli halini sunuyor.