Skip to content Skip to footer

Tommy Hilfiger Zorlu Center’daki mağazasının kapılarını yenilenen yüzüyle açtı

Bir PVHCorp.[NYSE:PVH] şirketi olan Tommy Hilfiger İstanbul’da Zorlu Center’da bulunan TOMMY HILFIGER mağazasının yeniden açıldığını duyurdu. Kapsamlı bir şekilde güncellenen mağaza, marka mirasının sade ve modern unsurlar ve ferah bir estetikle harmanlandığı TOMMY HILFIGER global mağaza tasarım konseptini yansıtıyor. 28 Nisan 2022 günü açılan mağaza, müşterileri benzersiz bir marka deneyimi yaşamaya ve klasik Amerikan stiline getirilen orijinal yorumları keşfetmeye davet ediyor.

Net 460 metrekare büyüklüğündeki mağazada İlkbahar 2022 TOMMY HILFIGER koleksiyonundan erkek giyim, kadın giyim, TOMMY JEANS, ayakkabı, çocuk giyim ve aksesuar seçkileriyle diğer yaşam tarzı ürünleri sunuluyor. Koleksiyon, ince çizgili dokulu kumaştan şort ve arşiv esintili düğmeli yakalı gömlek gibi temel parçalarla bireysel ifadeleri kutluyor. Kadın giyim seçkisinde ise daha sportif ve kolejli bir estetik öne çıkıyor. Rahat siluetler, eğlenceli orantılar ve konforlu stiller, abartılı yakalı, özel bel bantlı balon paçalı chino pantolonlar ve dokulu elbiselerle hayat buluyor. Tommy Hilfiger’ın Hiçbir Şeyi Boşa Harcamayan ve Herkese Kucak Açan iddialı sürdürülebilirlik misyonunu ileriye taşıyan İlkbahar 2022 TOMMY HILFIGER koleksiyonu, daha sürdürülebilir yöntemler ve malzemelerle üretilen parçalardan oluşuyor.

Mağazanın iç tasarım konseptinde uzun yıllardır Tommy Hilfiger’a ilham kaynağı olan denizci yaşam tarzından unsurlar dikkat çekiyor. Temayı yansıtmak için ceviz ağacı detaylar, minimalist beyaz lake uygulamaları ve özelleştirilmiş parlak çelik parçalardan yararlanılıyor. Açık meşe zemin, özel TOMMY HILFIGER jakar ve zikzak desenli halılar, retro aydınlatma armatürleri ve kırmızı, beyaz ve lacivert marka renklerinde vurgular da tamamlayıcı unsurlar olarak kullanılıyor.

Dünya çapında 100’den fazla ülkedeki 2.000’i aşkın TOMMY HILFIGER mağazası arasında Londra’da Brompton Road ve Regent Street, Tokyo’da Omotesando ve Düsseldorf’ta Schadowstraße adresinde olmak üzere dört global amiral mağaza yer alıyor. Amsterdam, Pekin, Berlin, Cannes, Köln, Dublin, Floransa, Frankfurt, Hamburg, Helsinki, Hong Kong, İstanbul, Lima, Lüksemburg, Madrid, Mexico City, Milano, Moskova, Mumbai, Münih, Osaka, Panama City, Punta del Este, Santiago, SãoPaulo, Seul, Şanghay, Singapur, Sydney, Viyana ve Zürih şehirlerinde ise anchor mağazalar bulunuyor.

Markanın dostları ve takipçileri #TommyHilfigeretiketinive@TommyHilfiger hesabını alıntılayarak sosyal medya paylaşımlarına katılmaya davet ediliyor.

Tommy Hilfiger Zorlu Center’daki mağazasının kapılarını yenilenen yüzüyle açtı - Perakende.org