Skip to content Skip to footer

Toyzz Shop yeni mağazasını NTS Danışmanlık projesi Cizre Park’ta açıyor

Kiralama ve Yönetimi NTS Danışmanlık tarafından yapılan Cizre Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Türkiye’nin lider oyuncak markası Toyzz Shop’un yeni mağazası ile büyümeye devam ediyor.

Oyuncak denilince akla ilk gelen marka olan eğlencenin adresi, “Oyun oynamak herkesin hakkı” diyen Toyzz Shop mazağasında, her çocuğun zevkine ve beklentisine uygun, yüzlerce çeşit ürün ve uygun fiyat seçeneği bulunmakta. Geniş ürün gamıyla her yaştan çocuğu mutlu etmeyi hedefleyen Toyzz Shop, Cizre Park’taki yeni mağazası ile çocukların ilgisini çekmeye hazırlanıyor.

Bebekler, arabalar, eğitici oyuncaklar, peluşlar ve popüler karakterlerin lisanslı ürünlerinden oluşan, keyifli, kaliteli, her zevke uygun yüzlerce çeşit oyuncağı çocukların beğenisine sunan ve geniş ürün yelpazesi ile çocukların yüzünü güldüren Toyzz Shop, büyüklere de zengin ürün çeşitleri sunuyor.

Türkiye’nin lider oyuncak markası Toyzz Shop, bugün 37 yıllık tecrübesiyle faaliyet gösteren Sunman tarafından 2001 yılında kuruldu. %100 yerli sermayeli oyuncak zinciri olan Toyzz Shop, “Oyun oynamak herkesin hakkıdır” diyerek, farklı yaş gruplarına göre çocukların duygusal ve fiziksel gelişimini olumlu yönde etkileyecek, analitik düşünmelerini sağlayacak ve pratik zekâlarını geliştirecek ürünler ile geniş bir seçenek ve fiyat yelpazesi sunmaktadır. 2001 yılından bu güne, modern oyuncak mağazacılığı anlayışını Türkiye genelinde 50’den fazla şehre ve KKTC’ye taşıyan Toyzz Shop, 2 binin üzerinde çalışanı ile sektör lideri olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Farklı ve dinamik yapısıyla, çocuk gelişimine katkı sağlayacak ürünleriyle, Toyzz Shop mağazalarında hem kendinizi hem de çocuğunuzu şımartın.

Rahat ve güvenli bir  alışveriş ortamı ile vatandaşların sosyalleşmesi ve yaşam kalitelerini arttırması yönünden olanak sağlayan açık alan konsepti ile dikkat çeken Cizre Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi projesinin açılması ; sosyal, ekonomik, kültürel katkılarının yanı sıra istihdam açısından da gençlere iş imkanları sağlamış ve  7’den 70’e her yaştan bölge halkının Cizre Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde keyifle vakit geçirebilmesi amaçlanmıştır.