Skip to content Skip to footer

Toyzz Shop’tan bayrama özel gülümseten kampanya

Toyzz Shop, her yaştan çocuk için hem eğlendirici hem de öğretici pek çok oyuncakta, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Ramazan Bayramı’na özel indirim fırsatları sunuyor. Avantajlarla dolu “Gülümseten Bayramlar” kampanyası 14 Nisan – 7 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak.

Türkiye’nin lider oyuncak markası Toyzz Shop, çocukların eğlenceli ve kaliteli vakit geçirmelerini sağlayacak, her yaş grubuna uygun onlarca oyuncak seçeneğini bayrama özel avantajlı fiyatlarla sunuyor. Dijital çizim tabletinden Barbie’ye, kutu oyunu Şut ve Gol’den üç tekerlekli scooter’a kadar pek çok oyuncak, fırsat dolu indirimlerle çocukları bekliyor.

23 Nisan ve Ramazan Bayramı’na özel “Gülümseten Bayrmalar” kampanyası, 14 Nisan-7 Mayıs tarihleri arasında Türkiye’deki tüm Toyzz Shop mağazaları ve www.toyzzshop.com’da geçerli olacak.

Tatilde eğlenceye yer açın!

Çocuklar bu tatilde Geyik Şekilli LCD Dijital Çizim Tableti ile eğlenceli çizimlere giden yolu keşfedecekler. 8,5 inç ekran büyüklüğü sayesinde geniş bir çizim alanı sunan bu tableti kullanarak evler, hayvanlar, çocuklar ve hayalindekileri çizecek; ders pratiklerini keyifli hale getirecekler. Smile Games’in en sevilen ve ailece oynanan oyunlarından Şut ve Gol ise çocukların düşünme becerileri ve görsel algı yeteneğine katkı sağlayacak. Rising Sports ‘un 3 Tekerlekli Scooter’ı açık havalarda çocukların en büyük eğlencesi olacak. Barbie Süper Markette Oyun Seti ile çocuklar gerçekçi detaylara sahip alışveriş malzemeleriyle keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayacaklar.

Toyzz Shop’ta fırsatlar bitmiyor!

Toyzz Shop’un avantajlarla dolu bayram kampanyası bununla da sınırlı kalmıyor. Toyzz Shop, 1 Nisan – 7 Mayıs tarihleri arasında İş Bankası Maximum kart ile Toyzz Shop mağazalarından ve www.toyzzshop.com’dan, Halkbank Paraf kart ile 7 Nisan – 7 Mayıs tarihleri arasında Toyzz Shop mağazalarından yapılan ilk 500 TL ve üzeri her alışverişte 75 puan hediye ediyor. Üstelik her iki banka da sene boyunca 7 taksit fırsatı sunuyor.

Toyzz Shop’tan bayrama özel gülümseten kampanya - Perakende.org