Skip to content Skip to footer

Transfer Multisort Elektronik – elektronik komponent distribütörü

Transfer Multisort Elektronik (TME), elektronik sektöründeki otuz yılı aşkın deneyimiyle, teknik projelerinde kaliteli komponent arayan işletmeler ve tüketiciler için piyasada önemli bir iş ortağı olarak öne çıkmaktadır. TME neredeyse 150 ülkedeki müşterilerine hizmet etmekte, basit ve pratik sipariş verme yöntemleri sunarak çok kapsamlı ürünler temin etmektedir.

Çok farklı ihtiyaçlar için büyük ürün çeşitliliği

TME, 1.400’ten fazla ünlü üreticinin 750.000’i aşkın ürünüyle etkileyici bir ürün kataloğa sahiptir. Bu ürünler arasında entegre devrelerden mekanik parçalara, güç kaynaklarından kablo, konnektör ve gelişmiş IoT ve optoelektronik çözümlerine kadar çok çeşitli komponentler bulunmaktadır. Sofistike teknoloji projeleriniz için gerekli tüm komponentleri tek bir yerde kesinlikle bulacaksınız.

Kolayca sipariş verebilirsiniz: internet üzerinden, telefonla veya e-posta ile

TME, basit ve pratik sipariş vermeye öncelik verir. Müşteriler siparişlerini sezgisel e-ticaret platformu üzerinden online olarak, telefonla veya e-posta ile verebilirler. Bu çok kanallı sistem, esneklik ve kullanıcı konforu için tasarlanmıştır; bu sayede siparişler, bireysel müşteri tercihlerine göre çabucak ve verimli bir şekilde işlemden geçirilebilir.

TME web sitesinde mevcut online katalogda ürünleri yüzlerce teknik parametre, stok mevcudiyeti, fiyat veya rengine göre kolayca filtreleyebilirsiniz.

Ekim 2023’ten başlayarak Türkiye’den müşteriler, misafir (giriş yapmadan ve kullanıcı hesabı açmadan) olarak da sipariş verebilmektedir; pek çok alıcı için bu yöntem tercih edilen satın alma yöntemidir.

İşletmeler ve bireysel müşteriler için

TME, işletmeler için ideal tercih olmakla birlikte bireysel müşterilerin de ihtiyaçlarına yanıt vermektedir. Çoğu durumda TME müşterileri, sadece bir adet olsa bile küçük miktarlarda ürün sipariş edebilmektedir. Bu özellikle amatörler, eğitimciler veya küçük proje ekipleri için iyi bir seçenektir.

Ürün bulunurluğu ve hızlı teslimat

Kapsamlı lojistik ağı ve verimli depolar sayesinde TME sipariş edilen ürünlerin hızlı bir şekilde teslim edilmesini garanti etmektedir. Polonya’daki iki modern lojistik merkezinden her gün, altı kıtada 150 ülkeden müşteriler için binlerce sipariş gönderilmektedir.

Her gün güncellenen şirket blog’u – bizden ayrılmayın!

TME blog’unda önerilen ürünler hakkında bilgiler, kampanyalar ve yeni üreticilerle işbirlikleri gibi günlük güncellemeler yayınlanmaktadır. Blog’umuzu okuyun ve sektördeki en son trendleri ve yenilikleri takip edin; özellikle hızla değişen teknoloji piyasasından haberdar olmak isteyen bir profesyonel iseniz.

Kısaca

Transfer Multisort Elektronik bir elektronik komponent distribütöründen daha fazlasıdır. Kapsamlı ürün seçeneklerini basit ve esnek sipariş verme süreciyle bütünleştirerek hem işletmelere hem de bireysel müşterilere destek olan bir iş ortağıdır. Projeniz ne kadar büyük veya küçük olursa olsun TME, en gelişmiş teknolojik zorlukların gerçekleşmesine yardımcı olacak çözüm ve ürünler sağlar.