Skip to content Skip to footer

Tüketicilerden Onur Market’e yine Gold ödül

Müşteri memnuniyeti alanında en başarılı markaların dereceye girdiği 8. Achievement In Customer Excellence (#ACEAwards) ödülleri sahiplerini buldu. Onur Market, Şikayetvar tarafından 8. si düzenlenen Achievement In Customer Excellence (#ACEAwards) ödüllerinde marketler zinciri kategorisinde geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Gold ödülün sahibi oldu. 27 yıllık marketçilik deneyimiyle müşterilerine hizmet veren Onur Market, ‘’Müşteri Kalbimizdir’’ mottosuyla sürdürülebilir müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutuyor.

Onur Market, gıda perakendeciliği sektöründeki 45 yıllık tecrübesiyle büyümeye devam ediyor. Zincir mağazalar yatırımlarında hız kesmeyen Onur Market, ülke ekonomisine büyük istihdam kaynağı sağlıyor. Onur Market, her gün ilk günkü heyecanla Türkiye’nin en başarılı perakende markası olmak için var gücüyle çalışmalarını sürdürüyor. Tüm alışverişçilerine, arkasında durduğu ALIŞVERİŞTE ONUR SÖZÜNÜ VERİYOR…

Tüketicinin Gold Seçimi Onur market oldu..

Onur Market İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Anıl Civez “En başarılı markaların “tüketici oylarıyla” belirlendiği 8. Achievement In Customer Excellence ödüllerinde 2. Defa Gold ödülü kazanmak bizim için çok gurur verici. Onur Market olarak, müşteri memnuniyetinin işimizin en önemli noktası olduğunun bilincinde, donanımlı, insan ilişkilerinde eğitimli personel kadrosu ile hizmet vermeye devam edeceğiz’’ dedi.

 

 

 

 

 

Tüketicilerden Onur Market’e yine Gold ödül - Perakende.org