Skip to content Skip to footer

Türkiye Pide Günleri ile 2022’ye lezzetli veda

Türk mutfağının yöresel yemeği pidenin hızlı ve doyurucu halini sunan PidebyPide, birbirinden özel lezzetleri Türkiye Pide Günleri’nde indirimli fiyatlarla müdavimleriyle buluşturmayı sürdürüyor. 26, 27 ve 28 Aralık tarihlerinde PidebyPide restoranlarına gelenler, diledikleri pideyi 21,99 TL’ye yiyebiliyor. Kampanyaya katılanlar, 2022’ye çıtır lezzetlerle veda ediyor.

PidebyPide, ekonomik fırsatlar ve indirim kampanyalarıyla tüketicilerinin yanında yer almaya devam ediyor. Yüzleri güldüren Türkiye Pide Günleri’nde damaklarda iz bırakan çıtır lezzetler, indirimli fiyatlarla sunuluyor.

Her ayın son haftasında 3 gün düzenlenen kampanya, bu ay 26, 27 ve 28 Aralık günlerinde gerçekleşecek. Tadına doyum olmaz tüm pideler, 3 gün boyunca 21,99 TL’ye satışa sunulacak.

Restoranlarına her geçen gün yenilerini ekleyen PidebyPide’nin pide tutkusunu başka bir boyuta taşıyan kampanyası, tüketicilerin hem damaklarını hem de ceplerini memnun ediyor. Taze taze hazırlanıp pişirilen, bol malzemeli ürünleri ve fırından yeni çıkmış, çıtır çıtır, incecik hamuruyla herkesin gözdesi olan PidebyPide, Türkiye Pide Günleri kapsamında enfes lezzetlerini uygun fiyatlarla tüm Türkiye’ye sunuyor

Türkiye Pide Günleri ile 2022’ye lezzetli veda - Perakende.org