Skip to content Skip to footer

Türkiye’nin kusursuz müşteri deneyimi yaşatan markası bir kez daha Teknosa

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncü markası Teknosa, Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyetini sağlayan markalarını ödüllendiren A.C.E (Achievement in Customer Excellence) Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri’nde üst üste dört kez kendi kategorisinde birinci oldu.

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, Türkiye’nin müşteri memnuniyetini ölçen ilk ve tek platformu Şikayetvar tarafından düzenlenen 9’uncu A.C.E. Awards’ta “Teknoloji Mağaza Zinciri” kategorisinde bir kez daha “Diamond” ödülün sahibi oldu. Teknosa bu ödülle birlikte üst üste dört yıldır kendi kategorisinde birinci olma başarısını göstererek, kusursuz müşteri deneyimi yaşatan markalar arasına adını yazdırdı.

Şirketlerin şikâyet verileri, pazar payları ve Şikayetvar tarafından uygulanan yıllık 1.5 milyonun üzerinde anket baz alınarak hazırlanan Müşteri Deneyim Endeksi araştırmasına göre belirlenen A.C.E. Awards kazananları, Mandarin Oriental Bosphorus İstanbul’da düzenlenen törenle ödüllerine kavuştu. Teknosa adına ödülü Müşteri Hizmetleri ekibi aldı.