Skip to content Skip to footer

Türkiye’nin ödüllü iskender markası dünyanın iki önemli şehrine daha adını yazdırdı

Global marka vizyonu ile çıktığı büyüme yolculuğunda İngiltere ve Almanya’nın önemli şehirlerinde şube açan Bursa Kebap Evi adını dünyaya yazdırıyor. Londra’nın en önemli caddelerinden Marble Arch bölgesinde yer alan Conaught Street Caddesi’nde ihtişamı ile göz dolduran tarihi binada hizmet vermeye başlayan marka, Almanya Mannheim’da da 3. Şubesini açtı.

Casual Dining konsepti ile yiyecek içecek sektörüne yeni bir anlayış getiren Bursa Kebap Evi, güçlü know how’ı ve franchise sistemi, misafir ağırlama potansiyeli ve karlılıkları ile tercih edilen bir marka olarak hızlı bir büyüme gerçekleştiriyor. Yatırımcı güvenini kazanan ve gerek yurt içinden gerek yurt dışından yoğun talep alan marka, globalleşme hedefleri doğrultusunda dünyanın önemli şehirlerine adını yazdırıyor. Dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçileri ve turizm potansiyeli ile marka için stratejik öneme sahip olan Marble Arch bölgesi Conaught Street Caddesi üzerinde şube açan Bursa Kebap Evi, Londra şubesini bir sıçrama tahtası olarak görüyor.  Avrupa’da büyüme hedefleri için ise Almanya Mannheim şubesi büyük önem taşıyor.

Yıl sonu 2 milyar TL ciroya ulaşacak…

Yurt dışında en çok şubesi bulunan Türk restoran zinciri haline gelen Bursa Kebap Evi Türkiye’de 105, yurt dışında ise 15 şubesiyle hizmet veriyor. Yıl sonuna kadar yurt dışı şube sayısını 25’e çıkarmayı hedefleyen Bursa Kebap Evi; Almanya, İngiltere, Kanada, Birleşik Arap Emirlikleri (Dubai, Abu Dhabi)  İran, Irak ve Suudi Arabistan olmak üzere 8 ülkede yer alıyor. Geçtiğimiz yılın cirosunu yüzde 120 büyüten marka, yıl sonunda yaklaşık 2 milyar TL ciroya ulaşmayı hedefliyor.

 

 

Türkiye’nin ödüllü iskender markası dünyanın iki önemli şehrine daha adını yazdırdı - Perakende.org