Skip to content Skip to footer

Türkiye’nin vitamin destekli ilk probiyotikli noodle’ı

Eriş, Nudo ile yeni bir dönemi başlattı, noodle’ı sağlıklı beslenmenin bir parçası yaptı

Türkiye’nin Vitamin Destekli ilk Probiyotikli Nudo Noodle’ı, bağışıklık sistemini desteklemenin yanında sindirim sisteminin düzenlenmesine de yardımcı oluyor. Probiyotikli Nudo, içeriğindeki B1, B3, B6 ve B12 vitaminleri sayesinde günlük B vitamini ihtiyacının minimum yüzde 15’ini karşılarken, yorgunluğu azaltmaya da yardımcı oluyor.

Türkiye’nin Vitamin Destekli ilk Probiyotikli Noodle’ı Nudo’yu tüketicileriyle buluşturan Eriş, noodle üretiminde yeni bir dönemi başlattı. Modern hayatın koşturmacasında pratik ve lezzetli yemekler her zamankinden daha da popüler olurken, tam da bu noktada noodle’lar öğünlerin olmazsa olmazı haline geldi. Eriş’in Eriş Ar-Ge Merkezi çalışmalarıyla geliştirdiği Nudo Probiyotikli Noodle, bağışıklık sistemini güçlendiriyor, sindirim sistemini düzenliyor ve içeriğindeki B1, B3, B6 ve B12 vitaminleri sayesinde günlük B vitamin ihtiyacının minimum yüzde 15’ini karşılarken yorgunluk hissinin azalmasına yardımcı oluyor.

Yüzde 25 daha az kalori, yağ oranı sıfır

Kızartma yerine buharla pişirme tekniği kullanılarak üretilen Vitamin Destekli Nudo Probiyotikli Noodle, yüzde 0 yağ içeriğiyle de dikkat çekiyor. Normal noodle’lara göre yüzde 25 daha az kalori içeren diyet dostu Nudo Probiyotikli noodle, sağlıklı yaşam tarzını desteklerken lezzetten de ödün vermiyor. Koruyucu ve renklendirici içermeyen Probiyotikli Nudo Noodle ayrıca koruyucu, tatlandırıcı, renklendirici ve MSG (Monosodyum Glutamat) gibi lezzet arttırıcılar içermiyor. Bu da ürünün daha tercih edilebilir hale getirilmesini sağlıyor.

Eriş, Türkiye’nin Vitamin Destekli ilk Probiyotikli Nudo Noodle’ı Eriş Ar-Ge Merkezi ve Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) iş birliği ile geliştirdi. Alanında ilk ve tek olan Nudo Probiyotikli ürünümüzün patent başvurusunu da yapmış bulunmaktayız.