Skip to content Skip to footer

ÜÇGE Müzik Kulübü Konseri ve Kıdem Töreni’nde büyük coşku

ÜÇGE, ‘en önemli değerimiz insan’ felsefesi ile hayata geçirdiği sosyal kulüplerden ÜÇGE Müzik Kulübü’nün muhteşem konseri ve ÜÇGE Grup Şirketleri’ni kapsayan Kıdem Töreni ile çalışanlarını ve ailelerini bir araya getirdi. Bursa Akademik Odalar Birliği’nde düzenlenen organizasyonda ÜÇGE Müzik Kulübü, çalışanlar ve ailelerine eşsiz bir müzik ziyafeti yaşattı. Konser ile birlikte ÜÇGE Grup Şirketleri’nde 10, 15, 20, 25 ve 30. yılını tamamlayanların plaket takdimi ile onurlandırıldığı kıdem töreni gerçekleştirildi. Cumhuriyet’in 100. Yılını kutladığımız bu özel senede, dinletinin ana teması Türk müziğinin değerli eserleri ve Atatürk’ün sevdiği şarkılar olarak belirlendi. Çalışma arkadaşlarını Türk tarihinde kısa bir yolculuğa çıkaran ÜÇGE Müzik Kulübü üyeleri, aynı zamanda ekip arkadaşlarına görsel ve işitsel bir şölen yarattı. Konser esnasında ÜÇGE’ nin kurucusu merhum Gökçin Aras’a ithafen de şarkı seslendirilerek, Aras ailesi ve tüm çalışanlar tarafından özlemle anıldı. Zeybek performansının da sergilendiği etkinlik, izleyenleri hayran bıraktı.    

Müzik kulübünün seslendirdiği ezgileri dinlemek için bir araya gelen ÜÇGE çalışanları, katıldıkları etkinlikte kıdemli personellerin plaketlerle onurlandırılmasına da şahit oldu. Kıdem plaketleri ÜÇGE Üretim Başkan Yardımcısı Turgut Şenerdem, ÜÇGE Mali İşler Başkan Yardımcısı Seçkin Yüksel, ÜÇGE Yönetim Kurulu Başkanları Damla Aras ve Can Aras, ÜÇGE Grup Şirketleri Kurucusu merhum Gökçin Aras’ın kıymetli eşi Belgin Aras tarafından takdim edildi. ÜÇGE Yönetim Kurulu Başkanı Damla Aras törende yaptığı konuşmada “Bugün burada, Hem Türk müziğinden şahane eserler seslendiren koromuzun muhteşem konseri eşliğinde Cumhuriyetimizin 100. Yılını yeniden kutlamak ve Ulu Önderimiz Atatürk’ü anmak için çalışma arkadaşlarımızla bir araya gelme imkânı bulduk. ÜÇGE’nin başarı yolculuğunda uzun yıllardır bizimle beraber yürüyen çalışma arkadaşlarımızı da düzenlediğimiz kıdem töreni ile kutlama mutluluğunu yaşadık. Uzun yıllardır ekibimizin birer parçası olan, özverili çalışmaları ve engin tecrübeleri ile şirketlerimizin her birinin bugün sektörlerinde dünyanın önemli ve güven duyulan markaları haline gelmesinde, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesinde emeği olan tüm değerli çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Tüm çalışanlarımızla birlikte geleceğe değer yaratacak ve anlamlı izler bırakacak çalışmalarla ilerlemeye devam ediyoruz” sözleriyle ÜÇGE ekibine seslendi.

ÜÇGE Müzik Kulübü’nü muhteşem performansları için de ayrıca tebrik eden Aras “ Müzik Kulübümüzün, bugün büyük anlam taşıyan günümüzde gerçekleştirdikleri Türk Müziği Konseri’nde sergiledikleri yetenekleri ve performanslarına hayran kaldık. Bizlere eşsiz bir müzik keyfi yaşattılar. Koromuza, koromuzu hazırlayan şef Rüştü Şentürk’e ve saz ekibine şahsım ve ÜÇGE çalışanları adına teşekkürlerimizi sunuyorum. Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.