Skip to content Skip to footer

ÜÇGE’den stratejik yatırım

Bursa Serbest Bölge deki yeni tesisin temeli atıldı

Yarım asra yakın köklü geçmişi ile mağaza ekipmanları ve depo raf sistemlerinde sektöründe dünya markası olan ÜÇGE, Gemlik Bursa Serbest Bölgesi’nde hayata geçireceği yeni yatırımının temelini attı.

ÜÇGE Bursa’da üç farklı lokasyonda kurulu toplam 100 bin metrekare alana sahip üretim alanlarına bir yenisini daha ekliyor. Gemlik Bursa Serbest Bölgesi’nde “doğru alana doğru yatırım “ felsefesi ile uluslararası pazara yönelik üretim alanlarını genişletecek.

Temel atma töreninde açıklama yapan ÜÇGE Mağaza Ekipmanları AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Damla Aras “Yeni tesisimizi 2024 yılı başında faaliyete geçirmeyi planlıyoruz. ÜÇGE olarak bu yatırımımızla yurt dışında artan talebi karşılayacak şekilde üretim kapasitesini artırmayı, istihdamı artırmayı, müşteri portföyümüze daha iyi hizmet verebilmeyi ve dünya genelinde daha rekabetçi bir konuma gelmeyi hedefliyoruz. Yeni tesisimizin; ÜÇGE ailemize, şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Tesisin yeni yatırımı için yapılan törende şirket yönetim kurulu ve yöneticileri hazır bulundular.

CAN DAMLA ARAS 2

YATIRIMLAR DEVAM EDECEK

Yatırımlarının emin adımlarla devam edeceğinin altını çizen Aras “Kurucumuz merhum Gökçin Aras’ın attığı sağlam temeller, vizyonu ve değerleri ışığında kardeşim Can Aras ile birlikte,  ÜÇGE’nin global liderlik hedefine, ikinci kuşak temsilciler olarak öncülük ediyoruz. ÜÇGE markamızı teknoloji ve sürdürülebilirlik temelli stratejiyle geleceğe taşıyoruz.  Hem iç pazar hem de dış pazarda hızla büyüyen bir yapımız var. Yakın zamanda, çok büyük bir yatırımımızın inşaatına daha başlayacağız. Sektörümüze, ülkemize ve dünyaya daha fazla değer üreterek yolumuza devam ediyoruz” dedi.

DAMLA ARAS      CAN ARAS