Skip to content Skip to footer

Unlimited Double Touch Edition: 6 yeni renk, sınırsız olasılıklar

Hollywood ünlülerinden Emma Roberts’ın “Benim Rujum!” dediği ikonik Unlimited Double Touchbulaşmayan ve 16 saate kadar dayanan yapısı ile sabahtan akşama kadar kusursuz bir görünüm vadediyor. Ünlü yıldız Emma Roberts’ın yüzü olduğu Unlimited Double Touch Limited Edition, sanat, güzellik ve neşeyi buluşturuyor.

16 saate kadar kalıcı formül şimdi 30 renk seçeneği ile….

İtalya’nın 1 numaralı makyaj markası Kiko Milano’nun en sevilen ürünlerinden “Unlimited Double Touch çift taraflı ruj, 6 yeni renkten oluşan “Limited Edition” serisi ile sınırları zorluyor. İkonik Unlimited Double Touch çift taraflı ruj, 16 saate kadar kalıcı formülü ve yeni tonlarla zenginleşmiş 30 renk seçeneği ile sınırsız olasılıklar sunuyor.

Bir uçta zengin pigment, diğer uçta ise parlaklık sağlayan top coat kısmı sayesinde sınırsız renk seçeneği sunan çift taraflı ruj, temel renk ve ışıltıyı birleştirerek dudaklara yoğun ve parlak bir görünüm veriyor. Hiçbir rötuş gerektirmeden akşam kadar kalıcılık sağlayan Unlimited Double Touch, limited edition serisindeki, 6 yeni rengi ve tüm gün süren ışıltılı bitişi ile özel günler için de ideal.

Unlimited Double Touch  Limited Edition serisi diğer renk seçenekleri ile birlikte tüm Kiko Milano mağazaları, ve www.kikomilano.com.tr’de satışa sunuluyor.