Skip to content Skip to footer

Ünlü İtalyan markası Luca Grossi artık DESA mağazalarında

DESA, 2023 Sonbahar-Kış koleksiyonuna ünlü İtalyan markası Luca Grossi ayakkabılarını ekledi! İtalyan el işçiliğiyle hazırlanan, konfor ve esnekliği gündelik stille birleştiren Luca Grossi, “Casual Tal” serisiyle DESA’nın yeni sezonuna çarpıcı dokunuşlar katıyor.

Her anınıza eşlik eden DESA, 2023 Sonbahar-Kış sezonunda, İtalyan markası Luca Grossi ayakkabılarla koleksiyonunda İtalyan rüzgarı estiriyor. Dünyada elliden fazla ülkede bulunan Luca Grossi’nin süet, yüzde yüz deri ve rugan ayakkabıları klasikten loafer’a, spordan botlara kadar DESA’nın yeni sezon koleksiyonunda tarzında farklılık yaratmak isteyenler için sunuluyor.

İtalyan dokunuşlu klasik ve loafer Luca Grossi ayakkabılar

Her koşulda rahat ve şık olmak isteyenlere DESA, yeni koleksiyonuna dahil ettiği Luca Grossi’nin rugan, deri ve süet, topuklu ve düz tabanlı, metal tokalı ve püskül detaylı loafer ayakkabı modelleriyle yeni sezonda tüm dikkatleri üzerinize çekiyor.

Zamansız tarzın temsili olan klasik modellerden vazgeçemeyenlere ise DESA, rugan ve maskülen tasarımlı, topuklu Luca Grossi ayakkabı modelleriyle yeni sezona iddialı girmenizi sağlıyor.

Luca Grossi spor ve bot ayakkabılar DESA’da!

Sonbahar-kış sezonunda konforundan ödün vermek istemeyenler için Luca Grossi spor ayakkabıları ideal bir tercih oluyor. Luca Grossi, deri metal arı figürlü, süet ve kürkle süslenmiş spor ayakkabılarıyla tarzınızda fark yaratıyor. Yüksek tabanı sayesinde gün boyu rahat yürümenizi sağlıyor.

Aynı zamanda ayakkabısını rahatça giymek isteyenler için Luca Grossi lastikli bot modelleri; süet, tokalı veya yumuşak tabanlı seçenekleriyle konforunuzu arttırıyor.

Sonbahar-kış sezonunda DESA’nın koleksiyonunda yer alan Luca Grossi ayakkabılar ile görünümünüze şıklık katmak istiyorsanız DESA mağazaları ve www.desa.com.tr sizi bekliyor.