Skip to content Skip to footer

Vakko Brunch ile gastronomi yolculuğu

Vakko şıklığının eşsiz lezzetler ile buluştuğu Vakko, Nişantaşı lokasyonunda haftanın her günü canlı DJ performansı eşliğinde gastronomi deneyimi sunuyor. Şehrin en ikonik adresinde usta şeflerin ve özel miksologların hazırladığı brunch, L’Atelier Nişantaşı ve The Vakko Room’da misafirleriyle buluşuyor.

Vakko L’atelier ve The Vakko Room, haftanın 7 günü farklı içerikleriyle gerçekleşecek brunch’ı ile sonbahara özel bir başlangıç yapıyor. Fransız şeflerin usta ellerinde hazırlanan lezzetler, miksolog Onur Demircan’ın reçeteleriyle hayat bulan sıra dışı içecekler ve özel DJ’ler eşliğinde gerçekleşecek brunch ile hafta içi her gün 15.00 – 17.00 saatleri arasında çay saatiyle L’atelier, 18.00 – 20.00 saatleri arasında aperatif içerikleriyle The Vakko Room, hafta sonu ise 12.30 – 15.00 saatleri arasında ise benzersiz brunch içeriğiyle L’atelier konumunda unutulmaz anlara ev sahipliği yapıyor.

Zengin büfeleriyle Vakko Brunch

Dünya lezzetlerini şık ve özgün sunumlarıyla buluşturan Vakko mutfağında brunch yapmak isteyen misafirleri, L’atelier usta şeflerinin hazırladığı zengin bir seçki bekliyor. Özenle hazırlanan başlangıçlar, farklı ev yapımı malzemelerle donatılmış şarküteri lezzetleri, çeşitli pastane ürünleri, ekmek seçkisi ve sıcak seçenekleri ile hem göze hem damağa hitap ediyor. Zengin menüsüyle Vakko Brunch’ta sağlıklı atıştırmalıklardan, küçük ve lezzetli tatlı kaçamaklarına kadar pek çok alternatif bulunuyor. Brunch hafta sonu 12.30 – 15.00 saatleri arasında Vakko L’Atelier’de alınabiliyor.

Hafta içi küçük bir mola: High Tea 

Hafta içi her gün 15.00- 17.00 saatleri arasında L’atelier’de gerçekleşecek çay saatinde fırından yeni çıkmış geniş bir L’atelier Patisserie seçkisi sunuluyor. Çayın ya da kahvenin yanına eşlik eden tatlı seçenekleri hafta içinin sıradanlığına renk katacak bir ambiyansla Vakko Dostları’yla buluşuyor.

Zarif bir akşamüstü buluşması: Aperitivo

Nişantaşı’nın yeni gözde mekanı Vakko Hotel And Residence’ın üst katında bulunan The Vakko Room ise Vakko mutfağının klasikleşmiş özgün lezzetlerinden oluşan aperatif menüsüyle haftanın günlerine renk katıyor. Mini sandviçler, lezzetli atıştırmalıklar bu menünün gözdesi oluyor.