Skip to content Skip to footer

Vakkorama Junior, çocukların sömestr tatiline eğlence katacak

Enerjik çocuk ruhunu dinamik ve renkli tasarımlarla bir araya getiren Vakkorama Junior, eğlenceli sömestr etkinliklerine eşlik ediyor.

5-13 yaş arasındaki çocuklara yönelik eğlenceli, renkli ve stil sahibi FW 23 / 24 koleksiyonunu sunan Vakkorama Junior, çocuk modasındaki trendleri belirlemeye devam ediyor. Koleksiyonun, enerjisini 70’li yılların eğlenceli, yaratıcı ve bohem ruhundan alan parçaları, çocukların renkli hayal dünyaları ile buluşuyor.

Vakkorama Junior’ın; kış sezonuna özel, konforlu, işlevsel tasarımları özgün renk seçenekleriyle birlikte çocukların enerjik sömestr tatillerine ayak uyduruyor. Koleksiyonda seçilen kumaşlar, uzun süreli kullanıma uygun sürdürülebilir özellikler taşırken minik kullanıcılarına sınırsız hareket özgürlüğü de sağlıyor.

Doğa ve gezegenin geleceği konusundaki duyarlılığını, çocuk koleksiyonuyla da özdeşleştiren Vakkorama, renk, grafik ve kumaşlarda doğadan ve çocukların hayal gücünden ilham alıyor. Flannel, kadife, polar ve örgü gibi doğal dokulu konforlu kumaşların ve doğal tonların ağırlıkta olduğu detaylarla zenginleşen koleksiyonda, çocukların ihtiyaç duyacağı tüm tasarımlar yer alıyor. Dış giyimde modüler ve fonksiyonel detaylar ön plana çıkarken, örme ve çift taraflı kumaşlarıyla pantolon, ceket, sweatshirt ve yelekler koleksiyonun ilgi çekici hatlarını oluşturuyor. Renkli koleksiyonda elbise, bluz, etek, şort, tulum, gömlek, hırka, kazak, tişört, sweatshirt, pantolon, spor pantolon ve ceketler yer alıyor.

Vakkorama Junior’ın kış sezonunda, özgürlük duygusuna vurgu yapan eğlenceli ve enerjik tasarımların yanı sıra dünyaca ünlü markalardan parçalar da bulunuyor. Koleksiyon; profesyonel örgü tekniklerini renkli ve çarpıcı tasarımlara dönüştüren Akep ve meraklı tavrıyla sınırsız bir konfor alanı yaratan, basic tasarımlarıyla dikkat çeken American Vintage ve eğlenceyi şıklıkla buluşturan kombinlere renkli dokunuşlar katan Cabaia markalarından seçkiler sunuyor.

Hayatın içinde, çocuk modasının en konforlu yansıması olan Vakkorama Junior, seçili Vakkorama mağazaları ve vakkorama.com.tr’de satışa sunuluyor.

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel