Skip to content Skip to footer

Value Solution Partners 2023 yılında toplam 140 bin metrekarelik alanın kiralamasını gerçekleştirdi

 

Gayrimenkul ve yatırım yönetimi konusunda uzmanlaşmış lider bir profesyonel hizmetler firması olan Value Solution Partners, 2023 yılının ilk on ayında toplam 140 bin metrekarelik alanda kiralama ve yenileme sözleşmesine imza attı.

Profesyonel hizmetleriyle Endüstriyel, Ticari, Konut ve Otel Gayrimenkulleri dahil olmak üzere çeşitli varlık türlerinde faaliyet gösterip; satın alma, inşaat, yerleşim ve yatırım alanlarına özel hizmetleriyle müşterilerinin verimliliğini en üst seviyeye taşımayı hedefleyen VSP, başarılarına her geçen gün yenilerini ekleyerek sektörde fark yaratmaya devam ediyor.

92 bin metrekarelik alanda 305 adet yeni kiralama sözleşmesine imza atıldı

Ankara Kentpark, Mark Antalya, Isparta Meydan, Biz Cevahir Haliç ve İst Marina gibi daha birçok alışveriş merkezinin de aralarında yer aldığı 305 adet yeni kiralama sözleşmesine imza atan VSP; yeni kiralama sözleşmelerinin yanı sıra 30 bin metrekarelik alanda da sözleşme yenileme gerçekleştirdi.

2023 yılında toplam yeni kiralama, yer değişikliği ve sözleşme yenileme dahil olmak üzere 402 adet 131 bin metrekarelik alanın kiralamasını gerçekleştiren Value Solution Partners, sektörde yarattığı farkı ve güçlü kiralama performansını gözler önüne serdi.

Her projeye özel araştırmalar yürütmek, özel ihtiyaçlara yönelik özel kiralama ve yönetim hizmetleri sunmak asıl amacımız

Toplamda; aktif ve inşaat halindekiler dahil olmak üzere 15 Şehir, 35 Proje, 1.3 milyon metrekare alanın kiralama ve yönetimini yaptıklarını belirten VSP kiralama direktörleri Onur Kıratlılar ve Bilal Büyükhatipoğlu; güçlü ve prestijli bir AVM portföyüne sahip olduklarına vurgu yaparak, mevcut projeleri arasında İstanbul Finans Merkezi başta olmak üzere Ayvalık Setur Marina, Elazığ Newpoint ve Konyada alışveriş merkezlerinin 2024 yılında açılışı gerçekleştirilecek yeni projeler olduğunu da sözlerine eklediler.

Value Solution Partners, lider PMD Group LCC’ye gayrimenkul yönetimi, gayrimenkul danışmanlığı ve varlık yönetimi hizmetleri verecek ve birlikte ortak projeler geliştirilecek.

Azeri yatırım devi PMD Group LLC’ye ; varlık yönetimi, proje geliştirme, konsept geliştirme, özel perakende alanları kiralaması, marka danışmanlığı, yeme&içme ve eğlence konsept önerileri alanlarında danışmanlık sağladıklarını belirten VSP kiralama direktörleri, her projeye özel araştırmalar yürütmelerinin, özel ihtiyaçlara yönelik özel kiralama ve yönetim hizmetleri sunmalarının da vizyonlarının asıl gereği olduğunu belirttiler.