Skip to content Skip to footer

Value Solution Partners ofis ve lojistik departmanı 2024 yılına hızlı başladı

Gayrimenkul ve yatırım yönetimi konusunda uzmanlaşmış lider profesyonel hizmetler firması Value Solution Partners’ın tecrübeli ofis ve lojistik departmanı, 2024’ün ilk çeyreğine kurumsal ve global firmaların, büyük hacimli işlemlerini tamamlayarak başladı.

Profesyonel hizmetleriyle endüstriyel,ofis, ticari, konut ve otel gayrimenkulleri dahil olmak üzere çeşitli varlık türlerinde faaliyet gösterip; satın alma, inşaat, yerleşim ve yatırım alanlarına özel hizmetleriyle müşterilerinin verimliliğini en üst seviyeye taşımayı hedefleyen VS Partners, imzasını attığı başarılarına bir yenisini daha ekleyerek sanayi ve lojistik kullanıcıları tarafından yüksek talep gören bir bölgede yer alan Tata Steel’e ait 23.381,24 m2’lik gayrimenkulün satış işlemini gerçekleştirdi.

Sektörün yerli ve yabancı lider sanayi kuruluşlarına ev sahipliği yapan Sakarya Organize Sanayi Bölgesi sınırları içinde yer alan, 2023 yılı Aralık ayında pazara sunulan, Tata Steel’e ait gayrimenkulün satış işlemi 2024’ün mart ayı içerisinde tamamlandı . Satın alma işlemi; Türkiye’nin depoculuk alanında önde gelen; gayrimenkullere ve gayrimenkul projelerine yatırım yapan Reysaş GYO tarafından gerçekleştirildi.

Bulunduğu konum itibariye büyük bir önem taşıyan, ve 2023 yılının Aralık ayında pazara sunulmuş olan gayrimenkulün 2024 Mart ayında satışını gerçekleştiren VS Partners ofis ve lojistik departmanı; böylesine büyük bir alanı kısa sürede alıcılarıyla buluşturarak bu konudaki uzmanlığını bir kez daha gözler önüne serdi.

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel