Skip to content Skip to footer

Vintage rüzgarı, Bilkent Center’da esecek

Her standında zaman yolculuğuna çıkacağınız, birbirinden özel nostaljik ürünlerin olacağı Vintage Günleri 9 – 12 Mart tarihlerinde Bilkent Center’da Başkentliler ile buluşacak.

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Bilkent Center’da nostalji rüzgârı esecek. 70’li ve 80’li yılların ruhunu yansıtacak olan Vintage Günleri’nde, antika severler için birbirinden özel parçalar yer alacak. 9-12 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek olan Vintage Günleri’nde; İkinci el ürünler, antikacılar, sahaflar, girişimciler, tasarımcılar, nostaljik lezzetler ve özel tasarımlar ziyaretçilerle buluşacak. Bilkent Center’da gün boyu sürecek olan plak dinletisi ile katılımcılar aynı zamanda keyifli bir zaman yolculuğuna da çıkacak.

 

Düzenledikleri festivaller ve özel etkinliklerle Başkentlileri bir araya getiren Bilkent Center’ın AVM Müdürü Ayhan Aytekin “Bilkent Center olarak; ev sahipliği yaptığımız festivaller, konserler ve çeşitli etkinliklerle sosyal hayatın her alanını Ankaralılar ile bir araya getirmeye özen gösteriyoruz. AVM’ler sosyal hayatın önemli bir parçası. Bizler de bunun bilinciyle sanatsal, kültürel ve sosyal alanlarda düzenlediğimiz etkinliklerle Ankaralıları buluşturmanın mutluluğu ve heyecanı içindeyiz. Bilkent Center Vintage Günleri ile geçmişe dair özlediğimiz ve belki de unuttuğumuz birçok şeyi tekrar tadacağız. Tüm Başkentlileri bu özel günlerde bizlere eşlik etmeye davet ediyorum” dedi.

 

Firma Sayfasina Git 1