Skip to content Skip to footer

Vispera, Türkiye’nin en iyi işverenleri arasında yer aldı

Aktif projeleriyle dünya çapında 35’ten fazla ülkede hizmet veren Türk yapay zeka teknolojisi şirketi Vispera, organizasyonel çalışan sayısı 50 ile 99 arasında olan şirketler arasında Türkiye’nin en iyi işverenleri arasında yer aldı.

Yapay görme ve makine öğrenmesi alanında geliştirdiği teknolojileri 35’ten fazla ülkede hızlı tüketim ve perakende sektörlerine çözüm olarak sunan Vispera, çalışan sayısı 50-99 arasındaki şirketlerin Türkiye çapındaki sıralamasında yer alarak ekiplerinin memnuniyetini gösteriyor.

Vispera Kurucu Ortağı ve Eş-CEO’su Ceyhun Burak Akgül, konuyla ilgili şunları söylüyor: “Vispera’nın kültüründe ilk günden itibaren insan odaklılık, bilimsel ve teknolojik uzmanlık, planları hayata geçirme, eleştirel düşünme, çeviklik, dürüstlük ve tutarlılık değerleri yer alıyor. Başarımızın kaynağı olan çalışanlarımızla birlikte büyümek ve onları güçlendirmek bizim için her zaman çok önemli. Sunduğumuz imkanların ve çalışanlarımıza gösterdiğimiz ilginin Great Place to Work gibi küresel düzeyde saygınlığı tescillenmiş bir platform üzerinden geri dönmesi fazlasıyla mutluluk veriyor. Vispera’da görev alan herkesin işini en iyi koşullarda yapabilmesini sağlamak için çalışmaya devam edeceğiz.”

 

Vispera, Türkiye’nin en iyi işverenleri arasında yer aldı - Perakende.org