Skip to content Skip to footer

Vodafone FLEX’ten Anneler Günü’ne özel kampanya

Bütçe dostu fırsatlar, indirim avantajları ve çeşitli ödeme kolaylıklarının sunulduğu Vodafone FLEX’te Anneler Günü kampanyası başladı.  Vodafone FLEX ile telefondan tablete, akıllı ürünlerden kulaklıklara, birçok kategoride annelere özel indirimler sunuluyor.

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, Anneler Günü için birbirinden cazip kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. “Seç Seç Al” mottosuyla duyurulan ve toplam 10’u aşkın kategoride 1.000’den fazla ürünün yer aldığı Vodafone FLEX’te, telefondan tablete, akıllı ürünlerden kulaklıklara, birçok kategoride annelere özel indirimler sunuluyor. Buna göre, Samsung A54 akıllı telefon 1.328 TL, Xiaomi Note 12 6 GB 128 GB akıllı telefon 1.008 TL, JBL Wave 300 kulaklık 143 TL, Huawei GT 3 42mm saat ise 529 TL aylık ödeme ile satın alınabiliyor. Tüm ürünler için 12 ayda ödeme avantajı sunuluyor.

Annelerin ihtiyacına yönelik ürünler

Hayatın her alanında anneleri düşünen Vodafone, Anneler Günü kampanyası altında, müziksever anneler için kulaklık kategorisinde, hayvansever anneler için takip cihazı kategorisinde, sporsever anneler için akıllı saat kategorisinde, işi hep yanında olsun isteyen anneler için dizüstü bilgisayar kategorisinde, filmsever anneler için tablet kategorisinde indirimler sunuyor.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

“Vodafone FLEX ile müşterilerimize bütçe dostu fırsatlar, indirim avantajları ve çeşitli ödeme kolaylıkları sağlıyoruz. Vodafone FLEX müşterileri, zengin seçenekler arasından aradıkları ürüne kolayca ulaşabildikleri gibi, kendilerine uygun ödeme yöntemini de seçebiliyorlar. Anneler Günü için Vodafone FLEX’te bir indirim kampanyası başlattık. Kampanya kapsamında, birbirinden farklı marka, model ve kategorilerde büyük indirimler müşterilerimize sunuluyor. Vodafone FLEX ile dilediği ürünü seçen müşterilerimiz, kendilerine en uygun ödeme yöntemini de seçerek annelerine onları en mutlu edecek akıllı ürünleri Vodafone’dan kolayca satın alabiliyorlar. Herkesi Vodafone FLEX avantajlarından yararlanmaya davet ediyoruz.”

İstenen yerden satın alınabiliyor

Anneler Günü için Vodafone FLEX ile seçilen ürünler Vodafone mağazalarından, Vodafone Yanımda uygulamasında bulunan “Faturaya Ek Cihazlar” bölümünden ya da akıllı dijital asistan TOBi üzerinden satın alınabiliyor. Tüm bunlara ek olarak, Vodafone FLEX ile birbirinden farklı ürünlerde kaçırılmayacak indirimler, yine Vodafone mağazaları ve Vodafone Yanımda uygulamasında müşterilere sunuluyor.

Binlerce ürün tek çatıda

Vodafone FLEX dünyası “ürünü seç, ödemeni seç ve kolayca al” ilkesine dayanıyor. Buna göre, müşteriler Vodafone Flex’in telefon, tablet, dizüstü bilgisayar, kulaklık, akıllı saat, takip cihazı, çocuk saati, çocuk kulaklığı, moda ve hobi ürünleri, şarj cihazı, hafıza ürünlerini de içeren zengin kategori yelpazesinden diledikleri ürünü diledikleri ödeme imkânıyla satın alabiliyor. Tüm kategorilerde 12 aya varan ödeme kolaylığının sunulduğu Vodafone FLEX’te istenirse ön ödeme imkânıyla ürünün belli bir tutarı önden ödenip kalanı için uygun bir ödeme planı oluşturulabiliyor.

Vodafone FLEX hakkında ayrıntılı bilgi için: https://www.vodafone.com.tr/faturaya-ek/vodafone-flex