Skip to content Skip to footer

Vodafone Freezone’dan karne kampanyası

Vodafone FreeZone, karne heyecanı ile birlikte tatil sevinci yaşayan gençlere özel bir kampanya düzenledi. FreeZone’lu gençler, “FreeZone güzellikleriyle başkasın. Hadi gel, tatil başlasın!” mottosuyla düzenlenen kampanya kapsamında akıllı saat, tablet, hoparlör ve kulaklıklarda 1.000 TL’ye varan indirim fırsatından yararlanabilecek.

Vodafone, gençlik markası Vodafone FreeZone ile genç müşterilerine ayrıcalıklı teklifler sunmaya devam ediyor. Vodafone FreeZone, tatile girmeye hazırlanan genç müşterilerini sevindirecek yeni bir kampanya başlattı. “FreeZone güzellikleriyle başkasın. Hadi gel, tatil başlasın!” mottosuyla karne dönemine özel olarak düzenlenen kampanyada, FreeZone’lular akıllı telefon, akıllı saat, tablet, hoparlör ve kulaklıklarda 1.000 TL’ye varan indirim fırsatından yararlanabilecek. Vodafone’un Red ve Süper Uyumlu tarifelerini kullanan genç müşterileri kapsayan kampanyada Faturaya Ek Ödeme kolaylığı da sunulacak.

1686033321 Karne

Kampanyayı değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

“Vodafone FreeZone çatısı altında, gençlere her zaman yeni fırsatlar sunuyoruz. Genç müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ayrıcalıklı ve bütçe dostu teklifler geliştirmeye önem veriyoruz. Karne ve tatil sevincini bir arada yaşayan gençlerimiz için ‘FreeZone güzellikleriyle başkasın. Hadi gel, tatil başlasın!’ söylemiyle yeni bir kampanya düzenliyoruz. Bu kapsamda, genç müşterilerimiz akıllı telefon, akıllı saat, tablet, hoparlör ve kulaklıklarda 1.000 TL’ye varan indirim fırsatından yararlanabilecek. Bu vesileyle, gençlerimize keyifli bir tatil dönemi diliyoruz. Vodafone FreeZone olarak, yenilikçi ürün ve servislerimizle genç müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaya devam edeceğiz.”

12 aya varan ödeme kolaylığı

Vodafone FreeZone’un karne kampanyasında genç müşterilere seçili ürünleri indirimlere ek 12 aya varan ödeme kolaylığıyla satın alma imkânı sunulacak. Buna göre, FreeZone’lular Xiaomi Redmi 10 128GB akıllı telefonu ayda 685 TL, Samsung Galaxy A04 128GB akıllı telefonu ayda 599 TL, JBL Wave 300 kulaklığı ayda 134 TL ve Apple 20 W USB-C güç adaptörünü ayda 51 TL’ye 12 ayda ödeme kolaylığıyla satın alabilecekler. Vodafone FreeZone ayrıca, avantajlı GB teklifleri ve gençlerin en çok sosyalleştikleri alanlarda sunduğu kahve, sinema, seyahat indirimleriyle onlara destek olmaya devam ediyor.

Vodafone FreeZone’un karne kampanyası Haziran sonuna kadar devam edecek. Kampanyadan faydalanmak için vodafone.com.tr adresi ya da Vodafone mağazaları ziyaret edilebilir.