Skip to content Skip to footer

Vodafone PAY’den Defacto’ya özel yeni ödeme çözümü

Vodafone Türkiye, müşterilerinin dijital deneyimini artırmaya devam ediyor. DeFacto web sitesinden alışverişlerini Vodafone Faturana Yansıt ödeme seçeneğiyle ödeyen Vodafone müşterilerine özel %20 indirim sağlanıyor.

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterilerine inovatif ödeme çözümleri sunmaya devam ediyor. Vodafone müşterileri, DeFacto web sitesinden (https://www.defacto.com.tr/) yapacakları alışverişlerini, ödeme sayfasında Vodafone Faturana Yansıt seçeneğiyle faturalarına yansıtarak ödediklerinde %20 indirim kazanıyor. Kampanya kapsamında tek seferde en fazla 100 TL indirim kazanılabiliyor. Müşteriler, indirim tutarını aynı gün içinde faturasında görüntüleyebiliyor.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

“Vodafone olarak, ürün ve hizmetlerimizi geliştirirken her zaman inovatif bakış açısıyla hareket ediyoruz. Vodafone Pay Mobil Ödeme çözümümüzle faturalı hatlar için harcama tutarını faturaya yansıtarak, faturasız hatlar için ise harcama tutarını bakiyeden düşerek alışveriş yapma imkânı sağlıyoruz. Dijital Abonelik, Oyun ve Uygulama Mağazası alışverişlerinin yanı sıra e-ticaret platformumuz Her Şey Yanımda’da yapılan harcamaları müşterilerimizin faturasına yansıtma veya ön ödemeli hatlarında bakiyeden düşme imkânı sunuyoruz. Yeni işbirliğimizle, müşterilerimiz DeFacto web sitesinden alışveriş yaptıklarında Vodafone Faturana Yansıt ödeme seçeneğini kullanarak %20 indirim kazanabiliyor. Tüm müşterilerimizi bu özel indirimden yararlanmaya davet ediyoruz.”