Skip to content Skip to footer

Watsons Gençlik Festivali’nin 2. yılında da unutulmaz anlar yaşamaya hazır mısın

Sınırsız eğlence ve benzersiz Watsons deneyimi Watsons Gençlik Festivali’nin 2. yılında da tekrar sizlerle!

Watsons Türkiye renkli, dinamik ve eğlenceli dünyasını gençlerle buluşturmaya devam ediyor! Geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği Gençlik Festivali ile bir ilke imza atan Watsons Türkiye, geleneksel hale getirdiği Watsons Gençlik Festivali’nin ikincisini 30 Eylül 2023 tarihinde Santralistanbul’da gerçekleştirecek.

Müziği ve eğlenceyi benzersiz Watsons deneyimi ile bir arada sunan festival ile Watsons Türkiye, ziyaretçilerine unutulmaz anılar biriktirme fırsatı sunuyor. Manga, Adamlar, Yaşlı Amca, Nova Norda ve Eftalya Yağcı gibi gençlerin yakından takip ettiği birçok güçlü ismin sahne alacağı II. Watsons Gençlik Festivali’nde katılımcılar bir yandan müziğin keyfini çıkarırken bir yandan da festival alanında yer alan Ashley Joy, Flormar, Nivea, P&G, Unilever, Cosmed, Urban Care ve J&J gibi güçlü markaların deneyim ve sosyalleşme alanlarında eğlenceye doyacak. Küçük bir Watsons mağazasının da yer alacağı II. Watsons Gençlik Festivali’nde katılımcılar, Watsons’ın renkli dünyasını yerinde deneyimleyebilecek.

Erken satış dönemiyle birlikte 195 TL’den satışa sunulan II. Watsons Gençlik Festivali biletlerine 23 Ağustos itibarıyla Passo.com.tr ve Bubilet.com üzerinden ulaşabilirsiniz. II. Watsons Gençlik Festivali ile ilgili tüm gelişmeleri takip etmek için www.watsonsgenclikfestivali.com websitesini ziyaret edebilir ve @watsonsgenclikfestivali instagram hesabını takip edebilirsiniz!

Watsons Gençlik Festivali’ne bilet satın almak için:

Passo: https://www.passo.com.tr/tr/etkinlik/watsons-genclik-festivali-santralistanbul-festival-biletleri/5320331

Bubilet: https://www.bubilet.com.tr/istanbul/etkinlik/watsons-genclik-festivali